اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest

دیلیت اکانت اینستاگرام – حذف کامل اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

فهرست مطالب

با دیلیت اکانت اینستاگرام چه اتفاقی می افتد؟

هر یک از ما به هر دلیلی ممکن است برای دیلیت اکانت اینستاگرام یا همان حذف حساب کاربری خودمان از اینستاگرام اقدام کنیم. فرایند دیلیت اکانت اینستاگرام به طور معمول شامل مراحلی است که تنها از طریق مرورگر قابل انجام است و پس از پشت سر گذاشتن کلیه این مراحل، اکانت اینستاگرام موردنظر ما حذف می‌شود.

مکانیزم دیلیت اکانت اینستاگرام

برای دیلیت اکانت اینستاگرام ابتدا باید از طریق مرورگر به حساب کاربری اینستاگرام خود متصل شویم. سپس از طریق وب سایت اینستاگرام، نسبت به حذف اکانت اینستاگرام اقدام می‌کنیم. لطفا به خاطر داشته باشید که با استفاده از اپلیکیشن امکان دیلیت اکانت اینستاگرام وجود ندارد.

پ.ن: “دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد” امکان پذیر نیست و برنامه‌ای با عنوان “برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام” وجود نداشته و کلیه اقدامات “حذف اکانت اینستاگرام” از طریق وب سایت و “منوی دیلیت اکانت اینستاگرام” صورت می‌گیرد.

اخطار!

لطفا به خاطر داشته باشید که پس از دیلیت اکانت اینستاگرام دیگر به هیچ‌وجه به عکس‌ها، ویدیو‌ها، کامنت‌ها، لایک‌ها و هرگونه اطلاعاتی که در حساب کاربری اینستاگرام شما وجود داشته باشد، دسترسی نخواهید داشت و حتی خود اینستاگرام نیز قادر به بازیابی این اطلاعات نیست.

نکات و فرایند بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام

پس از دیلیت اکانت اینستاگرام نام کاربری شما به instagrammer تغییر پیدا کرده و پس از گذشت چند روز کلیه اطلاعات شما از اینستاگرام پاک می‌شود. حتی کامنت‌هایی که زیر پست‌ها گذاشته‌اید نیز پاک می‌شوند.

پس از پایان یافتن عملیات دیلیت اکانت اینستاگرام دیگر نه شما و نه هیچ شخص دیگری نمی‌تواند با نام کاربری شما اکانت جدیدی بسازد و پس از دیلیت اکانت اینستاگرام شما دیگر قادر نخواهید بود با ایمیلی که پیشتر حساب کاربری اینستاگرام خود را ساخته بودید اکانت جدیدی بسازید.

برای دیلیت اکانت اینستاگرام شما به نام کاربری و رمز ورود به اکانت اینستاگرام خود نیاز دارید. تنها راه دیلیت اکانت اینستاگرام استفاده از این اطلاعات و ورود به اکانت اینستاگرام است و حتی اگر اکانت شما با انبوهی از ریپورت و گزارش از طرف دیگر کاربران مواجه شده باشد، پس از تایید اینستاگرام دسترسی شما به حساب کاربریتان قطع می‌شود اما اطلاعات پیج شما کماکان باقیست.

مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام

مرحله اول: ورود به صفحه اختصاصی دیلیت اکانت اینستاگرام

ابتدا روی لینک زیر کلیک کرده و با مرورگر خود وارد صفحه اختصاصی دیلیت اکانت اینستاگرام شوید. صفحه‌ی اختصاصی دیلیت اکانت اینستاگرام.

مرحله دوم: ورود به اکانت اینستاگرام با استفاده از نام کاربری و رمز ورود

پس از وارد شدن با صفحه زیر رو به رو خواهید شد. اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را که شامل نام کاربری و رمز عبور می‌شود وارد کنید و در صورت فراموش کردن بر روی گزینه forgot password کلیک کنید تا اطلاعات خود را بازیابی کنید. توجه داشته باشید بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور قادر به دیلیت اکانت اینستاگرام خود نخواهید بود.

مرحله سوم: ورود به صفحه‌ی اعمال سرویس‌‌‌های خاص

مرحله چهارم:تعیین دلیل دیلیت اکانت اینستاگرام توسط شما

در کادری که مشاهده می‌کنید اینستاگرام از شما دلیل دیلیت اکانت اینستاگرام شما را می‌پرسد و شما می‌توانید با انتخاب گزینه something else به راحتی از این مرحله عبور کنید. بعد از وارد کردن این گزینه، کادر مربوط به وارد کردن رمز عبور مجددا برای شما ظاهر می‌شود. بعد از وارد کردن رمز عبور بر روی گزینه permanently delete my account  کلیک کنید و “حذف آسان اکانت اینستاگرام” خود را تجربه کنید.

مرحله پایانی: تایید دیلیت اکانت اینستاگرام توسط شما

بعد از انتخاب این گزینه کادر زیر برای شما باز می‌شود که پس از انتخاب گزینه ok عملیات دیلیت اکانت اینستاگرام شما پایان می‌پذیرد.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام، شما عزیزان با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات اینستاگرام، قادر به مشاهده هزینه تبلیغات اینستاگرام خواهید بود.

منابع: اینستاگرام

این مطلب رو با بقیه به اشتراک بذارید ;)

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest

شاید این مطالب هم براتون کاربردی باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top