مدیریت تبلیغات در اینستاگرام

خلق تبلیغات اینستاگرامی که بتونه به درستی محصول یا خدمات یه برند رو به بازار معرفی کنه از واجب‌ترین موارد مورد نیاز برای هر کسب و کاری به شمار میاد، مخصوصا تو دنیای شلوغ و پر سر و صدای شبکه‌ی اجتماعی سرگرم‌کننده و پرطرفداری مثل اینستاگرام. ما اینجاییم که کمکتون کنیم بهترین تصمیم رو برای کسب و کارتون بگیرید!

برای تبلیغات در اینستاگرام بهتره روی سه چیز متمرکز شد: مخاطب چه‌قدر دقیق هدف گرفته می‌شه، چطور با مخاطب ارتباط برقرار می‌کنیم، و چطور قانعشون می‌کنیم از خدمات ما استفاده کنند؟

خبر خوب برای کسب و کار‌هایی که به دنبال تبلیغات در اینستاگرام هستند، چیه؟

کمپین تبلیغات اینستاگرام – و استخدام یه آژانس تبلیغاتی مناسب – می‌تونه برای هر کسب و کاری تاثیری داشته باشه که با جادو برابری می‌کنه. اون دورانی که با چند تا پست ساده انتظار داشتیم همه فالوورها همه چی رو ببینن خیلی وقته به سر رسیده؛ در حال حاضر، محتوای با کیفیت بالا، معتبر و مفهومی، حرف بیشتری برای گفتن در اینستاگرام داره.

تماس رایگان رشد در اینستاگرام

میخواید بدونید چطور بازدیدکننده‌ها و فالوورهای اینستاگرام شما رو به خریداران و مشتریان همیشگی تبدیل می‌کنیم؟

ما برای تبلیغات اینستاگرام چیکار می‌کنیم؟

آژانس تبلیغات اینستاگرامی ادزیرو موظفه کاری کنه تا بودجه‌ی کمپین تبلیغاتی شما مسیر بیشتری رو برای رشد و توسعه‌ی کسب و کارتون طی کنه. هر نفر به طور میانگین 2 تا 3 ثانیه به تماشای هر محتوای تبلیغاتی می‌پردازه؛ اما نتایج نشون می‌ده افراد محتوای کمپین تبلیغات اینستاگرامی که ما می‌سازیم رو میانگین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه تماشا می‌کنن.

معنیش اینه که ما زمان بیشتری برای نشون دادن محتوایی داریم که واقعا با افراد ارتباط برقرار می‌کنه و تشویقشون می‌کنه با برند تعامل پیدا کنن. اینکه مردم واقعا تبلیغات اینستاگرامی که می‌سازیم رو تماشا کنن و لذت ببرن یکی از مهمترین ویژگی‌های اصولی تبلیغات در اینستاگرام محسوب می‌شه، تا اینکه صرفا فید اینستاگرامشون رو با محتوای زرد تبلیغاتی و فاقد جذابیت پر کنیم.

آژانس تبلیغات اینستاگرام ادزیرو بر اساس این سه اصل به رشد برند شما عزیزان می‌پردازه

بودجه‌‌بندی سازگار برای کمپین تبلیغات در اینستاگرام و استفاده‌ی عاقلانه‌ از اون

تبلیغات اینستاگرام از مقرون‌ به ‌صرفه‌ترین و منعطف‌ترین انواع تبلیغات محسوب می‌شه؛ البته به شرط ایجاد و انتشار تبلیغات مناسب، جذاب و معتبر. ما در آژانس تبلیغات اینستاگرامی ادزیرو به شما عزیزان کمک می‌کنیم آگاهی، مشارکت و گسترشی که کسب و کار شما متناسب با بودجه‌ای که صرف تبلیغات در اینستاگرام می‌کنید؛ لایقش هست رو به دست بیاره.

پکیج تبلیغات در اینستاگرام برای مخاطبان ایده‌آل

چیزی که در تبلیغات اینستاگرام نسبت به دیگر شیوه‌های تبلیغاتی تفاوت بزرگی ایجاد می‌کنه، دسترسی به افرادیه که واقعا به محصولات یا خدمات شما علاقمند باشن. آژانس تبلیغات اینستاگرام ادزیرو با استفاده از اطلاعات دموگرافیک و آماری سامانه‌های تحلیل و بررسی اینستاگرام، مخاطب هدف شما رو شناسایی و هدفگیری می‌کنن تا مناسب‌ترین بازدهی ممکن برای شما میسر بشه.

بازدهی سریع نتایج و بازگشت سرمایه از تبلیغات اینستاگرام

تیم ما با نظارت و بهینه‌سازی محتوا و رسانه، موثرترین راه رو برای کمپین تبلیغات اینستاگرامی شما تعیین می‌کنه. هدف ما به عنوان مجری تبلیغات اینستاگرام شما، اینه که تبلیغاتی رو طراحی کنیم که در نهایت موجب رشد فروش و درآمد بیشتر برای شما و کسب و کارتون بشه. به علاوه در بازه‌ی زمانی منطقی نتایج مناسبی در بازگشت سرمایه‌ نسبت به هزینه‌ی انجام شده رو برای شما عزیزان رقم بزنه. ما با تکیه بر دانش و تجربه‌ی بیش از یک دهه فعالیت مستمر در تبلیغات اینستاگرامی به مدیریت تبلیغات شما در اینستاگرام می‌پردازیم.

اهداف تبلیغات در اینستاگرام

خلق کمپین تبلیغاتی در آژانس تبلیغات اینستاگرام ادزیرو

1

اختصاص کارشناس تبلیغات در اینستاگرام برای مدیریت تبلیغات شما در اینستاگرام

کارشناس تبلیغات اینستاگرام ما با کسب و کار شما آشنایی کامل پیدا می‌کنه، استراتژی تبلیغات شما رو تدوین و اجرا می‌کنه و مطمئن می‌شه اهداف تبلیغاتی شما به درستی دنبال می‌شه و شما و کسب و کارتون به شاخص‌های کلیدی عملکرد یا شاخص‌های KPIتون دست پیدا می‌کنید که به طور رایج برای هر کسب و کاری “افزایش فروش” و “آگاهی از برند” محسوب می‌شه. هدف کارشناس تبلیغات اینستاگرام اینه که در حین اجرای کمپین تبلیغات در اینستاگرام هزینه‌ها رو کاهش و نتایج رو افزایش بده.

2

تدوین کمپین و استراتژی تبلیغات اینستاگرام

این قدم مهم‌ترین قسمت از طراحی کمپین تبلیغات اینستاگرامی محسوب می‌شه. آژانس تبلیغات اینستاگرام ادزیرو به تدوین استراتژی شفاف و مشخصی برای کمپین تبلیغات اینستاگرام کسب و کار شما می‌پردازه که در یک چرخه‌ی منظم و تست شده، فالوورها و بازدید‌کنندگان رو به خریدار و مشتری بالقوه‌ی محصولات و خدمات شما عزیزان تبدیل می‌کنه.

3

خلق محتوای جذاب برای تبلیغات در اینستاگرام

لیست رسانه‌های مناسب (تاپ‌پیج یا اینفلوئنسرهای اینستاگرام) رو به صورت سازگار با بودجه‌ی کمپین تبلیغاتی شما مشخص می‌کنیم. تبلیغات در اینستاگرام رو در بازه‌ی زمانی مورد نظر برنامه‌ریزی و محتوای تبلیغات رو در رسانه منتشر می‌کنیم.

4

خلق محتوای جذاب برای کمپین تبلیغات اینستاگرام

ما حسابی روی تولید محتوایی که مردم واقعا به تماشای اون بپردازن کار می‌کنیم. تیم تولید محتوای آژانس تبلیغات اینستاگرامی ادزیرو، متن و تصاویر کمپین رو آماده می‌کنن و با استفاده از محتوای موجود شما یا تولید محتوای جدید، یک محتوای جذاب تبلیغاتی رو متناسب با بودجه و شرایط شما عزیزان آماده می‌کنن.

هم‌چنین انواع و ترکیبات مختلفی از محتوا رو در کمپین تبلیغات اینستاگرام استفاده می‌کنیم تا بهترین حالت محتوا رو برای تبلیغات در اینستاگرام شما عزیزان تشخیص بدیم. به علاوه، اگر در سازمانتون تیمی برای تولید محتوا دارید یا کسب و کار خودتون امکان تولید محتوا طبق برنامه‌ای مشخص و با کیفیت مناسب رو داره، در مراحل تولید محتوا در کنار شما هستیم که به جهت ساخت مناسب‌ترین محتوای ممکن برای تبلیغات اینستاگرام به راهنمایی شما عزیزان بپردازیم.

5

نظارت و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

در تمام مدت همکاری، ما به صورت مداوم رسانه و محتوای کم بازده رو فیلتر و رسانه‌ و محتوای پربازده‌تر رو تقویت و پروموت می‌کنیم تا از میسر شدن نتایج مورد نظر از تبلیغات اینستاگرام اطمینان پیدا کنیم.

موفقیت می‌تونه برای هر کسب و کاری در دنیای دیجیتال اشباع شده از کسب و کارهای گوناگون سخت باشه؛ اما آژانس دیجیتال مارکتینگ ادزیرو اینجاست تا با مدیریت و مشاوره پیرامون تبلیغات اینستاگرام به شما عزیزان کمک کنه که حتی در گیج کننده‌ترین جنبه‌های تبلیغات، بدون توقف به رشد و پیشرفت بپردازید.

سوالات رایج

احتمالا جواب سوال شما اینجاست.

“صادقانه و روراست هیچ‌کس نمی‌دونه و نمی‌تونه ادعا کنه که می‌دونه چه اتفاقی در آینده‌ی طرح صیانت از کاربران میفته. طبق روال همیشگی سال‌های گذشته عدم قطعیت و امکان برنامه‌ریزی بلند مدت آسیب بزرگی به کسب و کارها مخصوصا کسب و کارهای کوچک و نوپا می‌زنه، اما جدای از آسیب‌های مالی وارده به کسب و کارها، درگیری و فشار روانی وارده به کسب و کارها و کاربران دست کمی از فشارهای مالی نداره.

کسب و کارها نمی‌دونن که آیا سرمایه‌گذاری روی تبلیغات اینستاگرام هم‌چنان منطقی هست یا نه. کاربران هم نگرانند که فعالیت‌ها و نیازهای روزمره‌ی زندگیشون قرار هست در آینده به چه شکلی رفع و رجوع بشه.

به نظر میاد علاوه بر مخالفت‌هایی که تیم تبلیغات اینستاگرام ادزیرو و اکثر کسب و کارها با اصناف مرتبط و غیر مرتبط با این طرح داریم، کاری که ما و کسب و کارهای فعال در اینستاگرام می‌تونیم بکنیم اینه که اول از همه تن به عادی‌سازی این مسئله ندیم.

دوم حتی اگر این طرح به همین شکل و بدون تغییر تصویب بشه، طی حدود ۱ الی ۳ سال زمانی که تا مسدود شدن ابزارهای فعلی که در حال استفاده از اون‌ها هستیم پیش‌بینی می‌شه؛ به جایگزینی پلت فرم‌های جایگزین بپردازیم تا کم‌ترین پیشرفت ممکن ضمن حفظ کسب و کارهای موردنظر و عدم واردسازی تبعات سنگین‌تر به کسب و کار و اشتغال‌زایی در ایران میسر بشه.

سوم به فعالیت و تبلیغات در اینستاگرام رو به صورت منظم و مستمر و حتی در صورت امکان، پر قدرت‌تر از قبل ادامه بدیم؛ در کنار تمرکز روی وب سایت و پلت‌فرم‌هایی که مستقیما روی داده‌های اون مالکیت داریم. علاوه بر اون به تشویق کاربران فعال برای فعالیت روی وبسایت، خبرنامه یا پلت‌فرم‌های دیگه‌ای که در اختیار داریم بپردازیم تا در هر صورت دسترسی به مخاطبین و جامعه هدف کسب و کارمون رو از دست ندیم.

امیدواریم که چنین اتفاقاتی نیفته و کسب و کارهای ایرانی بیشتر از آسیب‌هایی که تا امروز دیدن، آسیب بیشتری بهشون وارد نشه.

علی فهمیده – موسس و مدیر عامل آژانس تبلیغات اینستاگرام ادزیرو

متاسفانه با توجه به کم شدن عبور و مرور، افزایش خونه‌نشینی و ندیدن دوستان و همکاران، بیشترمون از لحاظ روحی وضعیت ایده‌آلی نداریم و هم ایران و هم باقی دنیا حال و هوای جدیدی رو به خودش گرفته که جنس این حال و هوا اصلا جالب نیست. قطعا در نظر نگرفتن این وضعیت در فعالیت‌های تبلیغاتی و مارکتینگ باعث کاهش کیفیت ارتباط با مخاطبین می‌شه.

البته نتیجه‌ی دیگه‌ی این خونه‌نشینی، افزایش زمانی هست که افراد صرف گشت و گذار در اینترنت، به خصوص در اینستاگرام می‌کنند؛ اما اهرم کردن کرونا برای دیده‌شدن کسب و کار در تبلیغات اینستاگرام فعالیتی بیهوده‌ست چرا که عدم اصالت تبلیغات توسط کاربران باهوش امروزی کاملا قابل تشخیص و در موارد بسیار زیادی حتی مخرب هست.

به همین خاطر بهتره تبلیغات با حساسیت بیشتری توسط متخصصین تبلیغات در اینستاگرام طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا بشه تا این تهدید به درستی به فرصتی مناسب برای مارکتینگ صحیح و بهتر شدن حال مردم تبدیل بشه.

تبلیغات در اینستاگرام ممکنه برای همه‌ی کسب‌ و کارها مهم یا لازم نباشه، اما از طرف دیگه، برای بعضی دیگر از کسب وکارها نسبت به پیدا کردن مشتریان بالقوه، عاملی حیاتی به حساب میاد.

اگر تبلیغات اینستاگرام با همراهی SEO و تبلیغات کلیکی گوگل ادز برای پلت‌فرم وب سایت کسب و کار موردنظر صورت بگیره؛ می‌تونه تاثیرات به سزایی از خودش به جا بذاره و امکان اینو فراهم می‌کنه که کسب و کار موردنظر، کاربرای موتور جستجو رو هم در کنار کاربران اینستاگرام جذب کنه.

در حال حاضر با بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی فعال در اینستاگرام، کسب و کار شما مخاطبان مناسب خودش رو به طور حتم پیدا می‌کنه. مسلما همانند هر کار دیگری دسترسی به این جامعه مخاطب، نیازمند صرف وقت و سرمایه و زمان موردنیاز هست.

دلایل زیادی برای استفاده از تبلیغات اینستاگرام وجود داره. چندتا از آمارها رو ببینید و خودتون دلیل محبوبیت این ابزار رو برای کسب و کارهارو بگید!

یکی از پر مخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی که ایرانی‌ها در اون حضور دارن اینستاگرامه. بنابراین از بین حدود ۳۰ میلیون ایرانی در اینستاگرام، حتما مخاطب هدف شما هر چه‌قدر هم خاص باشه، به واسطه استفاده از تبلیغات در اینستاگرام ، قابل دستیابیه.

  • بیشتر از ۸۰٪ از کاربران اینستاگرام دست کم یک صفحه تجاری رو دنبال می‌کنن.
  • هر ماه بیشتر از ۱۲۰ میلیون کاربر اینستاگرام از تعامل تاثیرگذار و معنادار با کاربران برخوردارن. از این دست تعامل‌ها می‌توان به بازدید از وب‌سایت، پیدا کردن موقعیت مکانی برند، تماس مستقیم تلفنی، ایمیل و دایرکت اشاره داشت.

۳۰٪ از کسانی که یک محصول رو چه به واسطه‌ی تبلیغات اینستاگرام چه با جستجوی شخصی خودشون در اینستاگرام پیدا کردن، اون محصول رو خریداری کردن.

بله، آژانس تبلیغات اینستاگرام ادزیرو دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی هست.

هم‌چنین سوابق عملکرد کسب و کار در وب سایت اینماد – Enemad قابل مشاهده‌ست.

سوابق عملکرد صحیح وب سایت در سایت ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی نیز قابل مشاهده‌‌ست.

با توجه به شرایط ایجاد شده بر اثر پاندمی کرونا، کلیه‌ی جلسات ادزیرو به طور معمول به صورت آنلاین برگزار می‌شه؛ اما با هماهنگی قبلی امکان برگزاری جلسه در فضای کار و دیدار کارمان واقع در تهران؛ میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران، کوهستان یکم، پلاک ۵ وجود داره؛ هم‌چنین شما عزیزان می‌تونین در محل کار خودتون – تنها در صورت سکونت در تهران – با ما دیدار داشته باشین.

ما در ادزیرو در تلاشیم دسترسی کسب و کارهای کوچک و با کیفیت ایرانی به خدمات حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ رو آسون‌تر و قابل تهیه کنیم.

آکادمی ادزیرو

مقالات جدید و کاربردی
برای رشد در دیجیتال

نقش استوری اینستاگرام در کسب و کار

تولید محتوا برای اینستاگرام

تکنیک‌های افزایش فالوور اینستاگرام

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید

Top
پشتیبانی واتس‌اپی
سوالی داشتید؟
واتس‌اپ کنید