تبلیغات در اینستاگرام | با گزارش تحلیلی

هر ریال پول تبلیغاتتان را صحیح خرج کنید. ادزیرو با سرویس تبلیغات در اینستاگرام، محصول یا خدمات شما را به هزاران نفری که ممکن است به شما نیاز داشته باشند، نمایش می‌دهد.

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
[email protected]

تبلیغات در اینستاگرام

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیار کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۵ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد مختلف رو در اختیار داره که میتونه هدف کسب و کارهای باهوش باشه. جالبه که چندتا آمار اینستاگرامی رو باهاتون در میون بذاریم.
۷۵٪ از افراد، نسبت به تبلیغاتی که در فید اینستاگرامشون مشاهده میکنن، واکنش نشون میدن. و بیشتر از یک سوم کاربران اینستاگرام، تا به حال، از اینستاگرام برای خرید یک محصول استفاده کردن. 
کسب و کارهایی که تبلیغات خلاق و جامعه هدف درست رو انتخاب میکنند، شانس بالایی برای تبدیل بازدیدکننده ها به مشتری دارند.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

روش‌های زیادی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که طبق تحقیقات و آزمون و خطای بسیار زیاد متخصصین مجموعه ادزیرو، بهترین آن‌ها برای شما جمع آوری است.


 
 
 

۳ روش برتر تبلیغات در اینستاگرام

 

۱- تبلیغات پست ۲۴ ساعته

تبلیغات پست ۲۴ ساعته به چه صورت است و برای چه کسی مناسب است؟

پست های تبلیغاتی در صفحات اینستاگرام، یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدار ترین روش ها در بین صاحبین کسب و کار و کارشناسان شبکه های اجتماعی میباشد. روش مناسبی برای اطلاع رسانی به افراد، برندسازی و جذب دنبال کننده میباشد. از این روش همچنین میتوان برای وایرال سازی ویدئو یا تصاویر استفاده نمود. با استفاده از آخرین ترند روز و روش های ابداعی ادزیرو مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم اینستاگرام، توانستیم پربازده ترین پکیج های تبلیغاتی اینستاگرام در ایران را ارائه کنیم.۲- تبلیغات در استوری اینستاگرام

تبلیغات استوری اینستاگرام چیست و برای چه کسی مناسب است؟

طبق آمار، ۶۹٪ از افراد، اول استوری های خود را چک میکنند و بعد به محتوای فید اینستاگرام مراجعه میکنند. این فرصت فوق العاده برای برند ها میباشد تا سریع تر و با تضمین تعداد نمایش، تبلیغات خود را به افراد نمایش دهند.

اگر تبلیغات شما تصویر یا ویدئویی دارد که نگران این هستید که تعداد بازدید بالایی در پست های اینستاگرامی نگیرد، تبلیغات استوری اینستاگرام گزینه مناسبی برای شما میباشند چرا که تا زمانی که تبلیغ شما به تعداد مورد نیاز شما دیده نشود، تبلیغات همچنان ادامه خواهد داشت.۳- تبلیغات به روش اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرمارکتینگ اینستاگرام چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از روش های نوین و پر تاثیر تبلیغات در اینستاگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ (به معنی استفاده از افراد تاثیر گذار در زمینه مشخص) میباشد. به گونه ای این نوع تبلیغات، علاوه بر اینکه از اعتبار آن شخص به برند شما اضافه خواهد کرد، همچنین تبلیغ شمارا به صورت دهان به دهان به دنبال کننده‌‌هایش معرفی خواهد کرد. طبیعیست زمانی که شما از طرف فردی که برروی شما تاثیر میگذارد، پیشنهادی می شنوید، چندین برابر بیشتر این امکان وجود دارد که شما آن کار را انجام یا آن محصول را بخرید. برای اطلاعات بیشتر. اینفلوئنسر مارکتینگ شیوه‌ی تبلیغات پیچیده و نیازمند تخصص و تجربه میباشد که حتما برای انجام اینکار،‌ از متخصصین کمک بگیرید.

تبلیغات در اینستاگرام برای حرفه‌ای ها

ارائه‌ی اختصاصی برای اولین بار در ایران توسط ادزیرو

ادزیرو، اولین صادرکننده تبلیغات در ایران!!

بسیاری از کسب و کارهای ایرانی یا فریلنسرها، خواهان ورود به فضای بین المللی می‌باشند و اینستاگرام، یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا، یکی از بهترین گزینه‌های این افراد می‌باشد. متاسفانه در این زمینه تا الان هیچ روش سازمان یافته‌ای وجود نداشته است. پرداخت ارزی به صفحات خارجی، اطمینان به ادمین صفحات خارجی، تشخیص اصالت پیج و واقعی بودن آمار، تعدادی از دغدغه‌های این تبلیغات در اینستاگرام می‌باشد. ادزیرو،‌ با حضور در بازار بین المللی و مذاکرات بسیار با اینفلوئنسرها و صفحات خارجی، در موضوعات متفاوت، توانسته راه حلی پایدار و کامل برای مشکلاتی که در راه تبلیغات در بازارهای بین المللی دراینستاگرام می‌باشد ارائه کند. بدون دغدغه و حواشی اضافه، شما را راهنمایی می‌کنیم تا به بازار جهانی مورد نظر وارد شوید.

تبلیغات رسمی و قدرتمند پلتفرم اینستاگرام، معروف به اسپانسر یا پروموت

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، روش پیشنهادی شرکت اینستاگرام برای تبلیغات میباشد که توسط کمپانی فیسبوک، صاحب اینستاگرام، اضافه شده است که امکانات بسیار جذابی را در اختیار بیزنس ها قرار میدهد از جمله هدفمندی منطقه‌ای، جنسیتی، سنی و یا حتی رفتاری و بر اساس علایق کاربر. با هدفگیری درست و صحیح مخاطبین در این روش، میتوان تبلیغات موثری را انجام داد که قابلیت آمارگیری کامل از طرف پلتفرم تبلیغات اینستاگرام را دارد.

امکانی بی نظیر و جذاب برای کسب و کارهای باهوش

یکی از دغدغه های مدیران کسب و کارها، نداشتن زمان کافی برای انجام هماهنگی‌ها، طراحی تبلیغات و آزمون و خطا برای تبلیغات اینستاگرام میباشد. با در نظر گرفتن این معضل، راهکاری ارائه کردیم تا این دغدغه هرچه بیشتر از قبل کمرنگ شود.در ادزیرو ما پکیج های متنوعی متناسب با هر بودجه و نیازی طراحی کرده ایم تا تبلیغات خود را به صورت کامل برون‌سپاری کنید. طراحی محتوای تبلیغ، هماهنگی با صفحات برای انتشار آن، انتخاب بهترین صفحات متناسب با کسب و کار شما، انتخاب بهترین نوع تبلیغ برای شما، آنالیز و ارائه کامل گزارش تبلیغات، تصحیح و بهبود پکیج تبلیغاتی شما پس از هر بار انتشار ِتبلیغ، بسته به بازخورد دریافتی و گزارش های ارائه شده. طوری تبلیغات اینستاگرام شما انجام خواهد شد که انگار برای کسب و کار خودمان تبلیغات میکنیم.

دانلود چک لیست کامل تبلیغات در اینستاگرام

۱۰ نکته که با رعایت آن، تبلیغ اینستاگرام شما، میترکونه !!
همه‌ی حرفه‌ای ها از این چک لیست استفاده میکنند...

دریافت سریع و رایگان

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر

کلیت تبلیغات اینستاگرام

1آیا شما در اینستاگرام تبلیغات انجام میدهید؟
بله، بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام توسط کارشناسان ادزیرو شناسایی و توضیحات در این صفحه ارائه شده است که میتوانید برای سفارش هر کدام این نوع تبلیغات از طریق ادزیرو اقدام نمایید یا همچنین برای تدوین پکیج ویژه خودتان، با ما تماس بگیرید تا براساس کسب و کار، نیاز و پناسیل برند شما، و بودجه مورد نظر شما ، بهترین پکیج برای شما در نظر گرفته شود.
2چرا تبلیغات در اینستاگرام را از طریق ادزیرو انجام دهم؟
اینستادزیروسازان، از سال ۱۳۹۱ در زمینه تبلیغات در اینستاگرام فعالیت داشته. این تداوم همکاری ما با صفحات مختلف، موجب کاهش هزینه تبلیغات از سمت مدیران صفحات را در بر داشته، بنابراین قیمت نهایی که ادزیرو به شما پیشنهاد میدهد، از قیمتی که شما به طور مستقیم از مدیران صفحات دریافت میکنید، پایین تر میباشد. همچنین هماهنگی با افراد مختلف و تشخیص صفحات با کیفیت از بی کیفیت دغدغه شما نخواهد بود. ادزیرو با توجه به کمپین های متعدد تبلیغاتی که روزانه اجرا میکند، برروی محتوای شما چه از نظر تصویر و چه متن نظر میدهد و کمک میکند تا آن را بهبود ببخشید. همچنین پس از انجام هر تبلیغ، گزارشی جامع از بازخورد تبلیغات شما ارائه میکند و به شما کمک میکند تا برای تبلیغ بعدی، تبلیغات خود را بهینه تر کنید.
3با مشاوره شما میتونم فالوورامو بالا ببرم؟

برای افزایش مخاطب و فالوور واقعی و ارگانیک پیج خود حتما توضیحات در این لینک را مشاهده فرمایید.

4چه کسانی نباید از این سرویس استفاده کنند؟
 • افرادی که به دنبال موفقیت یک شبه در اینستاگرام هستند، موفقیت در این شبکه احتماعی، نیازمند تبلیغات مستمر و هدفمند و با استراتژی صحیح میباشد. لطفا قبل از شروع تبلیغات از مشاوره رایگان کارشناسان ادزیرو بهره‌مند شوید.
 • افرادی که به دنبال تبلیغات ارزان قیمت هستند. تبلیغات در رسانه های با کیفیت و درجه یک اینستاگرام، هیچ وقت ارزان نبوده. میتوانید با مقایسه قیمت صفحات، تفاوت این موضوع را متوجه شوید. پیج هایی با فالوور های میلیونی وجود دارد که تعرفه هر پست تبلیغاتی آن ها بسیار ناچیز است. اما پست‌های آن پیج بیشتر از ۱۰۰ عدد لایک یا بازدید نمیخورد. این نشان‌دهند غیر واقعی یا غیر فعال بودن آن پیج هست و به همین دلیل تعرفه پایینی دارد.

اعتماد به ادزیرو

1چگونه به ادزیرو اعتماد کنم؟
وب سایت ادزیرو در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسای وب سایت، ادزیرو جزو ۷ هزار سایت برتر ایرانی نشون داده میشه که نشان از قدمت و محبوبیت ادزیرو میباشد؛ در عین حال شما با مراجعه به وب سایت whois.net و وارد کردن آدرس وب سایت ادزیرو میتونید به تمامی اطلاعات مربوط به مالک وب سایت دسترسی داشته باشید، ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی ما، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ادزیرو، هرگونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.
2چرا نماد اعتماد الکترونیک ندارید؟
از مدتی پیش سایت ای‌نماد، از ارائه‌ی نماد الکترونیک به تمامی وب سایت‌های فعال در زمینه‌ی تبلیغات و ارائه‌ی خدمات مربوط به سوشال مدیا خودداری کرده و در حال حاضر ما و تمامی همکارانمون در این زمینه از داشتن نماد الکترونیک بهره‌مند نیستیم و در صورتی که هر یک از همکاران نماد الکترونیک رو در وب سایتشون ارائه کردن؛ لطفا ابتدا از صحت حقیقی بودن نماد اطلاعات کسب کنید و پس از اون اقدام به همکاری نمایید.
3امکان ملاقات حضوری هست؟
بله. با تماس تلفنی یا از طریق فرم تماس با ما ، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و پذیرای حضور گرم شما در مجموعه ادزیرو خواهیم بود.

 

همکاری با ادزیرو

1من پیج فالوور بالا دارم. میتونم در تبلیغات اینستاگرام شرکت کنم؟
بله. درصورتی که صفحه شما توسط کارشناسان ادزیرو تایید شود، برای تبلیغات صفحه شما معرفی خواهد شد. با کلیک روی این لینک ، پیج خود را معرفی نمایید.
 • دلتابان یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های هواپیمایی ایران میباشد که به تورهای خارجی و لوکس معروف است. پس از افزایش نرخ ارز و افزایش تحریم‌ها، قیمت تورهای خارجی افزایش داشت و فقط افراد خاصی در جامعه می‌توانستند این تورها را تهیه کنند. پیدا کردن این افراد چالش بزرگی برای ما بود که باهمکاری با ادزیرو توانستیم طی چندین کمپین موفق، حتی تورهای گران چند ده میلیون تومانی در مدت زمان کوتاهی به فروش برسانیم. همکاری بسیار دلچسبی برای ما بود. موفق باشید.
  حسین بهرامی مقدم
  آژانس هواپیمایی دلتابان
 • پس از چندین سال فعالیت در بازار سنتی، اعتماد کردن به بازار دیجیتال برای ما بسیار سخت بود. اما با کمک و مشاوره‌ی ادزیرو، تونستیم فروش سنتی و رو به کاهش خودمون رو به فروش دیجیتال تغییر بدیم که امسال تغییر بزرگی برای ما محسوب میشد اما ازش سربلند بیرون اومدیم. ممنونیم از ادزیرو
  مرتضی حشمتی
  گروه موسسات اعزام
 • شفافیت تمام مراحل و قیمت‌های اعلامی ادزیرو، اولین دلیلی بود که مجذوب همکاری با این تیم شدم. اما به همینجا ختم نشد و راهنمایی‌های بسیار کاربردی و مفید را از بنده دریغ نکردند و در هر بار همکاری با این تیم قدرتمند، نکات و تجربیات جدید یاد گرفتیم. دلیل دیگر همکاری بنده با این مجموعه، گزارش دهی و تحلیل کمپین تبلیغاتی اجرا شده هست که باعث شد هر سری کمپین ما بهینه تر از قبل باشد و در نتیجه بازدهی بهتری دریافت کردیم.
  امیرسینا حکیمیان
  سرو سپه توانا
 • تسلط کامل کارشناسان ادزیرو به فضای تبلیغات آنلاین و تجربه‌ی بالای آن‌ها در استفاده از ابزار‌های دیجیتال، برای ما بسیار مفید بود و کمک کرد. باه راهنمایی‌های ادزیرو، قیف فروش ما بازطراحی شد و در کمپین‌های تبلیغاتی که در ۳ فاز مختلف طی ۶ ماه داشتیم، بهترین بازخورد و بازدهی را نسبت به همکاری های دیگرمان دریافت کردیم.
  علی قندی
  آفاطب
 • استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های صادقانه قبل از انجام تبلیغات، به ما کمک شایانی کرد تا کمپین تبلیغاتی موفق با نرخ ROI بسیار بالایی داشته باشیم. صمیمانه از تیم جوان ادزیرو سپاسگزارم.

  حمید صمیمی
  مدیر مارکتینگ راستانا

آخرین آموزش‌های اینستاگرامی

دی ۳۰, ۱۳۹۶

راه‌اندازی مسابقه تصویری برای تبلیغات در اینستاگرام

راه‌اندازی یه جشنواره تصویری در اینستاگرام یه راه جالب و آسون برای پروموت کردن و شناسوندن بیشتر بیزنستون هست. نه تنها باعث میشه بیشتر دیده بشید […]
مهر ۱, ۱۳۹۶

چرا آخرین بازدید اعضای کانالم غیر‌عادیه؟

دوستان سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه، امروز میخوایم به مشکلی اشاره کنیم که در سرویس‌های متعددی دیده شده و برای پاسخگویی به سوالی که ممکنه برای […]
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶

چگونه از واقعی بودن ممبر های کانال مطمئن شویم؟!

تشخیص ممبر واقعی از فیک بسیار راحت تر از قبل شده است. با قابلیت جدید تلگرام ، آمار دقیق ورود و خروج کاربران به کانالتان را […]
مشاوره رایگان
Top