انواع روش‌های تبلیغات در اینستاگرام

مشاوره‌ی تخصصی، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات اینستاگرام

محصولات و خدمات شما را با تبلیغات در اینستاگرام به شیوه‌ای خلاقانه به صدها هزار نفری که ممکن است علاقمند باشند نمایش می‌دهیم. خدمات تبلیغات در اینستاگرام ادزیرو به شما کمک می‌کند علاوه بر گرفتن نتایج سریع از اینستاگرام، فقط به ازای نتیجه‌ی نهایی هزینه پرداخت کنید و ریسک نتیجه‌نگرفتن از تبلیغات را نزدیک به صفر برسانید.

مشاوره‌ی تخصصی رایگان: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵

 
 

مشاوره رایگان تبلیغات اینستاگرام

1 هدف تبلیغات
2 بودجه‌ی تبلیغات
3 اطلاعات فردی
 

تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

در ادزیرو چگونه تبلیغات اینستاگرام انجام می‌شود

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۰ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد با سلایق مختلف را در اختیار دارد که می‌تواند هدف کسب و کارهای باهوش باشد. جالب است که چند آمار اینستاگرامی را در ادامه با شما در میان بگذاریم.


آمار جالب تبلیغات اینستاگرام

۷۵٪ از افراد، نسبت به تبلیغاتی که در شبکه‌های اینستاگرامشان مشاهده میکنند، واکنش نشان میدهند. و بیشتر از یک سوم کاربران، تا به حال، از اینستاگرام برای خرید یک محصول استفاده کردند. 

کسب و کارهایی که تبلیغات خلاق و جامعه هدف درست را انتخاب میکنند، شانس بالایی برای تبدیل بازدیدکننده ها به مشتری دارند.


چرا می‌گویند برترین ارائه دهنده‌ی خدمات تبلیغات در اینستاگرام هستیم؟

در ادزیرو، با مشاوره رایگان، مشتریان را تا انتخاب تبلیغات مناسب و صحیح برای کسب‌وکارشان راهنمایی می‌کنیم. مشتریان ما در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار می‌گیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن‌ها ارائه خواهد شد.تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

در ادزیرو چگونه تبلیغات اینستاگرام انجام می‌شود


چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۰ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد با سلایق مختلف را در اختیار دارد که می‌تواند هدف کسب و کارهای باهوش باشد. جالب است که چند آمار اینستاگرامی را با شما در میان بگذاریم.
آمار جالب تبلیغات اینستاگرام

۷۵٪ از افراد، نسبت به تبلیغاتی که در شبکه‌های اینستاگرامشان مشاهده میکنند، واکنش نشان میدهند. و بیشتر از یک سوم کاربران، تا به حال، از اینستاگرام برای خرید یک محصول استفاده کردند.

کسب و کارهایی که تبلیغات خلاق و جامعه هدف درست را انتخاب میکنند، شانس بالایی برای تبدیل بازدیدکننده ها به مشتری دارند.
چرا می‌گویند برترین ارائه دهنده‌ی خدمات تبلیغات در اینستاگرام هستیم؟

در ادزیرو، با مشاوره رایگان، مشتریان را تا انتخاب تبلیغات مناسب و صحیح برای کسب‌وکارشان راهنمایی می‌کنیم. مشتریان ما در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار می‌گیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن‌ها ارائه خواهد شد.


شروع تبلیغات
اینفلوئنسر مارکتینگ


تبلیغات اینستاگرام با استفاده از افراد تاثیر گذار اینستاگرامی
انتخاب صحیح اینفلوئنسر، طراحی پیام کمپین و اجرای منظم تبلیغات اینفلوئنسری تخصص ماست

تعرفه و سفارش


تبلیغات اینستاگرام نتیجه‌محور


فقط به ازای نتیجه‌ی مورد نظرتان هزینه پرداخت کنید
تبلیغات در اینستاگرام به ازای کلیک، فرم، تماس، ثبت‌نام و دیگر اقدامات مورد نظر شما

تعرفه و سفارش

تبلیغات تاپ‌پیج اینستاگرام

این روش تبلیغات اینستاگرام مناسب برای برند‌ها و کسب‌وکارهایی‌ست که حساسیت بیشتری درمورد محل انتشار تبلیغاتشان قائل هستند، چرا که برترین پیج‌های اینستاگرامی از نظر محتوا و مخاطب برای این روش تبلیغات اینستاگرام استفاده می‌شوند.
 

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

با توجه به افزایش محبوبیت اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک پلتفرم بازاریابی پربازده در ایران، بسیاری از کسب‌وکار ها و برندها سعی می‌کنند تا با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام به جامعه‌ی هدف خود دست پیدا کنند.

با این‌حال، مدیریت موفقیت آمیز یک پیج اینستاگرام و دستیابی به تعامل دلخواه برند، به این آسانی که به نظر می‌رسد نیست. شما نه تنها به محتوای با کیفیت و مداوم نیاز دارید، بلکه نیاز دارید تا از طریق روش‌های تبلیغات در اینستاگرام این محتوا را در معرض دید حداکثری جامعه‌ی مخاطبین خود قرار دهید.

تبلیغات اینستاگرام تاپ‌پیج چگونه انجام می‌شود؟

تبلیغات در اینستاگرام توسط تاپ‌پیج‌های اینستاگرام (یا برترین پیج‌های اینستاگرامی) که جامعه‌ی هدف شما در آن‌ها حضور دارد، راهی مناسب برای افزایش آگاهی از برند و افزایش فروش از طریق پیج اینستاگرام شما می‌باشد. همچنین می‌تواند باعث جذب فالوورهای هدفمند و واقعی برای شما شود.

در این روش، با توجه به سه عامل ۱) بسته‌ی انتخابی شما ۲) جامعه‌ی هدف ۳) نتیجه‌ی نهایی مورد نظر از تبلیغات، پیج‌های اینستاگرامی مناسب به شما پیشنهاد می‌شود که در صورت تایید شما، تبلیغات اینستاگرام شما در روز و ساعت دلخواه در این پیج‌ها منتشر می‌شود. کارشناسان ادزیرو در رابطه با محتوای تبلیغات راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند تا تبلیغات اینستاگرام شما به بهترین حالت ممکن اجرا شود. همچنین در صورتی که محتوایی برای تبلیغات در اینستاگرام در نظر ندارید، توسط تیم تولید محتوای ادزیرو این محتوا برای شما تولید می‌شود.

در ادامه، بسته‌های تبلیغات در اینستاگرام به روش تاپ‌پیج برای شما آماده شده‌است که می‌توانید با کمک کارشناسان ادزیرو بهترین گزینه را انتخاب نمایید یا در صورت نیاز یک بسته‌ی اختصاصی درخواست دهید.

 

اکونومی

۱,۴۸۰میلیون تومان

تبلیغ تاپ‌پیج اینستاگرام

 • ۳ الی ۴ پیج اینستاگرام
 • مجموعا بالای ۳ میلیون فالوور
 • مجموعا ۷۲ الی ۹۶ ساعت نمایش تبلیغات
 • مشاور و پشتیبان اختصاصی
 • ضمانت بازگشت وجه

اسمارت

۳,۲۰۰میلیون تومان

تبلیغ تاپ‌پیج اینستاگرام

 • ۷ الی ۸ پیج اینستاگرام
 • مجموعا بالای ۸ میلیون فالوور
 • ۱۶۸ الی ۱۹۲ ساعت نمایش تبلیغات
 • مشاور و پشتیبان اختصاصی
 • ضمانت بازگشت وجه

آلفا

۴,۸۰۰میلیون تومان

تبلیغ تاپ‌پیج اینستاگرام

 • ۸ الی ۹ پیج اینستاگرام
 • مجموعا بالای ۱۰ میلیون فالوور
 • ۱۹۲ الی ۲۱۶ ساعت نمایش تبلیغات
 • مشاور و پشتیبان اختصاصی
 • ضمانت بازگشت وجه

پریمیوم

۸,۷۰۰میلیون تومان

تبلیغ تاپ‌پیج اینستاگرام

 • ۱۷ الی ۱۸ پیج اینستاگرام
 • مجموعا بالای ۱۲.۵ میلیون فالوور
 • ۴۰۸ الی ۴۳۲ ساعت نمایش تبلیغات
 • مشاور و پشتیبان اختصاصی
 • ضمانت بازگشت وجه

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

این روش تبلیغات اینستاگرام مناسب برای برند‌ها و کسب‌وکارهایی‌ست که به دنبال کمترین ریسک در تبلیغات اینستاگرامشان هستنتد و همچنین قصد اندازه‌گیری دقیق عملکرد تبلیغات و آنالیز تبلیغات در اینستاگرام را دارند.
 

چرا تبلیغات اینستاگرام بازدیدی؟

چندین سال پس از رواج یافتن تبلیغات اینستاگرام در ایران، خلاء شدیدی در تبلیغات اینستاگرامی کسب‌وکارها و برندها حس می‌شد. عدم مشخص بودن بازده تبلیغات اینستاگرام، عدم امکان اندازه‌گیری هزینه‌ها نسبت به بازخورد مورد نظر از تبلیغات در اینستاگرام، ریسک انجام تبلیغات ساعتی‌ای که میزان دیده‌شدن آن مشخص نبود و سختی اندازه‌گیری عملکرد و پرفورمنس تبلیغات از عواملی بود که موجب پدید آمدن روش جدید تبلیغات در اینستاگرام به نام تبلیغات بازدیدی اینستاگرام شد.

تبلیغات اینستاگرام بازدیدی چگونه انجام می‌شود؟

در تبلیغات بازدیدی اینستاگرام هدف ما این است تا با در نظر گرفتن نتیجه‌ی نهایی درخواستی از سمت کارفرما، پیج‌های اینستاگرامی‌ای انتخاب شود تا بازخورد مورد نظر را تحویل دهند. برای مثال در صورتی که هدف شما جذب فالوور، افزایش زنگ‌خور، افزایش فروش یا هر کدام از این‌ها باشد، صفحاتی برای تبلیغات شما انتخاب می‌شوند که تبلیغات در آن‌ها برای مشتریان قبلی ما، موجب جذب فالوور، افزایش زنگ‌خور، افزایش فروش یا دیگر موارد درخواستی کارفرما شده‌اند.

تبلیغات در اینستاگرام به صورت بازدیدی، به صورت پست عکس، پست ویدئو و استوری قابل انجام می‌باشد که می‌توانید از طریق فرم زیر، سفارش خود را ثبت نمایید.

در صورتی که برای انتخاب روش مناسب تبلیغات نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید: 02188980215

 

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام از طریق روشی نوین به نام "ارسالی موبایلی" انجام می‌شود که به برندها و کسب‌وکارها کمک می‌کند فالوورهای هدفمند و فعال جذب کنند.
 

چرا افزایش فالوور واقعی اینستاگرام؟

افزایش فالوور واقعی پیج اینستاگرام از لحظه‌ی به وجود آمدن اپلیکیشن اینستاگرام، دغدغه‌ی کسب‌وکارها و برندهایی بوده که قصد فعالیت در آن را داشته‌اند. این دغدغه و نیاز بازار باعث شد تا اشخاص و شرکت‌هایی دست به ارائه‌ی خدماتی غیرواقعی توسط ربات‌ها و کاربرهای اصطلاحا فِیک در جهت افزایش فالوور پیج‌های اینستاگرامی بزنند که در حال حاضر توسط هوش مصنوعی اینستاگرام و الگوریتم‌های آن به سادگی قابل تشخیص هستند و شدیدا برای پیج‌های اینستاگرامی مضر. اما ما در ادزیرو برای حل این مسئله، راهکاری مدرن و پربازده پیشنهاد می‌دهیم.

روش افزایش فالوور فعال و هدفمند اینستاگرام

پس از مدت‌ها تلاش و برنامه‌ریزی به روشی نوین برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام رسیدیم که با همکاری با برنامه‌نویس‌های اپلیکیشن‌های پردانلود ایرانی صورت میگرد. به این صورت که در یک مدت زمان مشخص، پیج اینستاگرام شما برای تعداد زیادی کاربر این اپلیکیشن‌ها که به اینترنت متصل هستند و اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود نصب دارند ارسال می‌شود. این کاربران پس از مشاهده‌ی محتوای پیج شما می‌توانند شما را لایک کنند، کامنت بگذارند، دایرکت بدهند، تماس بگیرند یا در صورت تمایل فالو کنند. بنابراین فقط کاربرانی که به پیج اینستاگرام شما علاقمند هستند شما را فالو خواهند کرد.

روند افزایش فالوور اینستاگرام

شما عزیزان می‌توانید بسته‌ی مورد نظر افزایش فالوور خود را انتخاب و سفارش دهید. طی ۲۴ ساعت، زمان انجام سفارش به شما اعلام می‌شود که معمولا نهایتا تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد. در روز و ساعت مقرر، تبلیغات شما شروع و تا زمانی که به تعداد فالوور درخواستی خود برسید ادامه خواهد داشت.

 

 
 

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

در این روش تبلیغات اینستاگرام، از افراد تاثیرگذاری که در زمینه‌های مختلف از جمله مد و زیبایی، ورزش، عکاسی، آشپزی، طنز و ... فعالیت می‌کنند استفاده می‌کنیم تا به به برند‌ها و کسب‌وکارها کمک کنیم به جامعه‌ی مخاطب هدف خود در اینستاگرام دست پیدا کنند.

 

چرا تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ؟

خود را جای مخاطبین بگذارید. طبیعی‌ست زمانی که شما از طرف فردی که برروی شما تاثیر میگذارد، پیشنهادی دریافت می‌کنید، امکان اینکه آن‌کار را انجام دهید بسیار بالاست. اینفلوئنسرها دقیقا این اثرگذاری را برروی مخاطبینشان دارند.

تبلیغات اینفلوئنسری چگونه انجام می‌شود؟

پس از بررسی کسب‌وکار شما توسط کارشناس ادزیرو، مشخص کردن هدف تبلیغات و تعیین بودجه توسط شما، اینفلوئنسرهای مناسب به شما پیشنهاد می‌شوند. پس از تایید شما، کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ شما هماهنگ و اجرا می‌شود. در صورتی که ایده‌ی خاصی برای محتوای تبلیغات توسط اینفلوئنسرها ندارید، این کار برای شما انجام می‌شود.

چرا تبلیغات اینفلوئنسر را با ادزیرو انجام دهم؟

ادزیرو با توجه به موضوع کار شما، اهداف تبلیغاتی و بودجه‌ی شما، اینفلوئنسرهایی را به شما پیشنهاد می‌دهد که متناسب با ین موارد باشد. برای مثال اگر شما قصد افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود را دارید، اینفلوئنسری پیشنهاد می‌شود که قبلا برای مشتریان دیگر نتیجه‌ی قابل قبولی از نظر جذب فالوور داشته است. همچنین علاوه بر پیشنهاد و راهنمایی در انتخاب اینفلوئنسر مناسب، در تمامی مراحل بعدی از جمله طراحی سناریوی تبلیغات اینفلوئنسر، هماهنگی و اجرا، گزارش‌گیری و آنالیز تبلیغات و ارائه‌ی راهکار برای بهبود نتایج تبلیغات بعدی شما را همراهی می‌کنیم.

 

تبلیغات در اینستاگرام به صورت نتیجه‌محور

برای بسیاری از کسب‌وکارها می‌توانیم به ازای نتیجه و هدف نهایی از تبلیغات، خدمات تبلیغات اینستاگرام را ارائه کنیم. از جمله خدمات نتیجه محور می‌توان به تبلیغات به ازای کلیک، تماس و زنگ‌خور، ثبت‌نام، نصب اپلیکیشن و ... اشاره کرد.
 

چرا تبلیغات نتیجه‌محور؟

بسیاری از مجریان تبلیغاتی، صرفا به اصطلاح فروشندگان رسانه هستند. به این معنی که هدفشان فروش تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلف مانند پیج‌های اینستاگرامی می‌باشد و نتیجه‌ی تبلیغات در هاله‌ای از ابهام است. ممکن است نتیجه بگیرید یا ممکن است بودجه‌ی تبلیغات شما سوخت شود. اما در ادزیرو با طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات متعدد و متنوع در رسانه‌های مختلف می‌توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که حاضریم فقط به ازای نتیجه‌ی دلخواهی که از تبلیغاتتان خواهید گرفت هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات اینستاگرامی نتیجه‌محور چگونه انجام می‌شود؟

روال کلی این نوع تبلیغات در اینستاگرام به دو مرحله‌ تقسیم می‌شود. مرحله‌ی ۱) PreLunch که بازه‌ی تبلیغات اولیه جهت محاسبه‌ی قیمت هر اکشن می‌باشد. در این پروسه با یک بودجه‌ی حداقلی، کمپین‌ تبلیغاتی با محتوای متفاوت در رسانه‌های متفاوت اجرا می‌شود. در پایان این مرحله، تعداد اکشن بدست آمده را در یک فرمول ویژه قرار می‌دهیم تا یک نرخ ثابت برای انجام تبلیغات با نتیجه‌ی نهایی دلخواه شما بدست آید. مرحله‌ی ۲) پرتاب موشک (شروع کمپین تبلیغات اینستاگرام در بهینه‌ترین حالت ممکن با قیمت محاسبه شده) بعد از محاسبه‌ی نرخ ثابت برای هر اکشن، تا پایان کمپین تعریف شده با همین نرخ، اقدام مورد نظر را از سمت کاربران دریافت می‌کنیم. 

 

 
 

مزایای تبلیغات در اینستاگرام با ادزیرو

چرا تبلیغات در اینستاگرام را به ما بسپارید؟
سرعت بالای انجام سفارشات
سفارشات تبلیغات در اینستاگرام در کمتر از ۲۴ ساعت پردازش و اجرا می‌شوند.
گزارش‌دهی کامل
پس از اجرای تبلیغات از تمامی فعالیت‌های انجام‌شده، گزارش کاملی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا تاثیر و نتیجه‌ی هر رسانه را جداگانه بتوانید بررسی کنید.
مشاوره رایگان قبل از خرید
قبل از پرداخت هرگونه هزینه‌ای به ادزیرو، کارشناسان ما موظفند شما را کاملا راهنمایی کنند تا بتوانید دقیقا خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید.
گزارش تحلیلی و تخصصی
چه مشتری ما باشید چه برای اولین بار است با ما آشنا شده‌اید، فرقی ندارد. کارشناسان ادزیرو، پیج اینستاگرام شما را بررسی می‌کنند و برای بهبود آن از نظر محتوایی و ساختار، قبل از اجرای تبلیغات راهنمایی می‌کنند و آموزش‌هایی را به رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.
راهنمایی انتخاب محتوا برای تبلیغات اینستاگرام
از آنجایی که بخش اعظم بازخورد تبلیغات شما به محتوای تبلیغاتی شما بستگی دارد، کارشناسان ادزیرو، بنر تبلیغاتی شما را بررسی و برای بهبود آن پینشهاداتی به شما خواهند داد.
انتخاب صفحات و رسانه‌های ممتاز
ادزیرو، از میان صدها صفحه و رسانه در اینستاگرام، تنها صفحاتی که بازخورد تبلیغاتی مناسبی دارند را انتخاب می‌کنند. این امر با بررسی و انجام تبلیغات روزانه در این صفحات قابل نظارت می‌باشد.
قیمت‌های منصفانه
ادزیرو خود را جزوی از کسب‌وکار شما می‌داند. بنابراین تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین خدمات را انتخاب کنید، به بهترین شیوه انجام شود و هزینه‌ای منصفانه بابت آن پرداخت کنید.
شفافیت کامل تبلیغات و قیمت‌ها
علاوه بر در اختیار گذاشتن تمامی رسانه‌های انتخابی برای شما، قیمت‌های ما کاملا شفاف و ثابت میباشد و به شما اعلام می‌شود.

مشاوره‌ی رایگان تبلیغات اینستاگرام

نمیدانید چه سرویسی برای شما مناسب است؟ نمیدانید چه مقدار بودجه برای شروع نیاز دارید؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
مشاوره‌ی تخصصی رایگان: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
 

مشاوره رایگان تبلیغات اینستاگرام

1 هدف تبلیغات
2 بودجه‌ی تبلیغات
3 اطلاعات فردی
 

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر

روند تبلیغات اینستاگرام

1آیا امکان صدور فاکتور رسمی را دارید؟
بله، امکان صدور فاکتور رسمی برای تبلیغات در اینستاگرام و دیگر سرویس‌های ادزیرو وجود دارد.
2چرا تبلیغات در اینستاگرام را از طریق ادزیرو انجام دهم؟
ادزیرو، تحت عنوان نام‌های اینستاسازان و ممبروان، از سال ۱۳۹۲ در زمینه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته است. این تداوم همکاری ما با صفحات مختلف، موجب کاهش هزینه تبلیغات از سمت مدیران صفحات را در بر داشته، بنابراین قیمت نهایی که ادزیرو به شما پیشنهاد میدهد، از قیمتی که شما به طور مستقیم از مدیران صفحات دریافت میکنید، پایین تر میباشد. همچنین هماهنگی با افراد مختلف و تشخیص صفحات با کیفیت از بی کیفیت دغدغه شما نخواهد بود. ادزیرو با توجه به کمپین های متعدد تبلیغاتی که روزانه اجرا میکند، برروی محتوای شما چه از نظر تصویر و چه متن نظر میدهد و کمک میکند تا آن را بهبود ببخشید. همچنین پس از انجام هر تبلیغ، گزارشی جامع از بازخورد تبلیغات شما ارائه میکند و به شما کمک میکند تا برای تبلیغ بعدی، تبلیغات خود را بهینه تر کنید.
3این سرویس برای چه کسانی مناسب است؟
 • افرادی که با شرکت‌های مختلف تبلیغات در اینستاگرام انجام داده و نتیجه‌ای نگرفته‌اند.
 • افرادی که نمی‌دانند چه صفحاتی و یا چه محتوایی برای آن‌ها مناسب است و بیشترین بازخورد را دارد؟
 • افرادی که تبلیغات پر بازدهی داشته اند اما به مرور زمان، بازده کمتر و کمتر شده است.
 • افرادی که میخواهند با هزینه‌ای منصفانه، نتیجه‌ای قابل قبول کسب نمایند.
 • افرادی که می‌خواهند زمان خود را برروی گسترش کسب‌وکار خود بگذارند تا درگیری با تبلیغات
 • افرادی که میخواهند اجرای تبلیغات اینستاگرام را به مجموعه‌ای حرفه‌ای و با سابقه بسپارند.
4آیا لیست پیج‌های اینستاگرام را در اختیار ما قرار می‌دهدید؟
نمونه‌ی رسانه‌ها برای تمامی بازدیدکنندگان و کاربران ادزیرو قابل رویت میباشد. منتها لیست نهایی رسانه‌های انتخابی شما، با توجه به زمان مورد نظر برای تبلیغات، موضوع تبلیغات و بودجه‌ی در نظر گرفته شده متفاوت میباشد. بنابراین لیست نهایی فقط پس از پرداخت هزینه‌ی تبلیغات و رزرو آن میسر میباشد.
5آیا در روزهای تعطیل خدمات تبلیغات در اینستاگرام انجام می‌شود؟
بله حتی در روزهای تعطیل هم این خدمات انجام می‌شود و مانعی ندارد.

اعتماد به ادزیرو

1چگونه به ادزیرو اعتماد کنم؟
وب سایت ادزیرو دارای نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره میباشد. همچنین در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسا، ادزیرو جزو ۷ هزار سایت برتر ایرانی میباشد که نشان از قدمت و محبوبیت ادزیرو است. همچنین ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی ما، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ادزیرو، هرگونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.
2امکان ملاقات حضوری هست؟
بله. با تماس تلفنی یا از طریق فرم تماس با ما ، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و پذیرای حضور گرم شما در مجموعه ادزیرو خواهیم بود.
 

همکاری با ادزیرو

1من رسانه‌ی پر بازدید دارم. میتونم در تبلیغات شما شرکت کنم؟
بله. درصورتی که صفحه شما توسط کارشناسان ادزیرو تایید شود، برای تبلیغات رسانه‌ی شما معرفی خواهد شد. با کلیک روی این لینک ، پیج خود را معرفی نمایید.

آخرین آموزش‌ها و مقالات

آگوست 4, 2019
دانستنی‌های کمپین استاندارد گوگل ادوردز

یک قدم پیش از ایجاد کمپین استاندارد گوگل ادوردز

قطعا پیش از انجام هر کارِ حساس و دقیقی به جمع‌آوری اطلاعات کامل پیرامون اون کار یا فرآیند نیاز داریم. استفاده از سیستم تبلیغات گوگل ادوردز […]
می 30, 2019
افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز

افزونه‌ های تبلیغات متنی گوگل ادوردز

به طور معمول از افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز برای اضافه کردن اطلاعات بیشتر در تبلیغات متنیِ گوگل ادوردز استفاده می‌کنیم. به صورت تجربی مشاهده شده […]
می 29, 2019
امتیاز کیفی تبلیغات گوگل ادوردز

صفر تا صد امتیاز کیفی گوگل ادروردز

امتیاز کیفی تبلیغات ادوردز عاملی حیاتی در تعیین جایگاه تبلیغ در نتایج جستجو هست. اما امتیاز کیفی از چه ساختاری تشکیل شده و عوامل تاثیرگذار بر اون چیه؟ در این عنوان به مطالعه همین مبحث می‌پردازیم.
مشاوره رایگان
Top