داستانِ ادزیرو

ما رو بیشتر بشناسید
 
 

تیم ادزیرو با افراد متخصص و با تجربه‌ای که در کنارش داره، به کسب و کارها، برندها و سازمان‌ها کمک می‌کنه تا با راه‌حل‌های نوین و کاربردی بتونن در فضای دیجیتال بیشتر دیده بشن (Brand Awareness) و یا فروششون رو افزایش بدن (Sales Boost). در ادزیرو نتایج واقعی می‌گیرید و از واقعی منظورمون بیشتر شدن صِفرهای جلوی حساب بانکیتونه!
همیشه تلاش می‌کنیم خلاقیت، صداقت، احترام، صمیمیت، اشتراک دانش و یادگیری دانش بخش جدا نشدنی ما باشه چون پایه و اساس فرهنگ سازمانی ماست.

 
 

ماموریت ادزیرو

برای چه هدفی کار می‌کنیم
 
 

__ یکـ __
ما باور داریم بهترین محصولات و خدمات باید توسط مردم دیده بشن، پس تمام تلاشمون رو می‌کنیم تا فروش مشتریانمون رو به بهترین نحو افزایش بدیم.

__ دو __
ما باور داریم با کمک به بیزنس‌ها، دسترسی به یه برند معتبر و مفید رو برای مردم امکان‌پذیر کردیم و نقش خودمونُ را در خدمت رسانی به هموطنانمون خیلی جدی می‌گیریم.

 
 

تیم ادزیرو

تیم بدون مرز، بدون محدودیت
 
 

تیم ما از متخصصین در زمینه‌های تبلیغات دیجیتال، بازاریابی و مدیریت کسب‌وکار تشکیل شده که تجربیات متفاوت و مستقیمی با کسب‌وکار های کوچک، متوسط و بزرگ رو در کارنامه‌شون دارن.
ادزیرو از اکانت منیجرهای دقیق و منظم، استراتژیست‌های متفکر، نویسنده‌ها و محققین ریزبین، هنرمندان خلاق و موسسین و مدیران جدی خودش تشکیل شده.

 
 

هسته‌ی اصلی ادزیرو

 

 

علی فهمیده


موسس و مدیر عامل

امیر مدرس


موسس و مدیر اجرایی

مهدی پورریاحی


مدیر SEM

علیرضا راستگو


مدیر هنری
 

صفر بیشتر جلوی حساب بانکی

این یعنی نتیجه‌ی واقعی که ازش حرف میزنیم
مشاوره رایگان
Top