About Us

درباره‌ی ما

تاریخچه ادزیرو

شروع داستان ما برمیگرده به سال ۱۳۹۱ که یک استارتاپ در حوزه‌ی موسیقی رو راه انداختیم که راهکارهایی رو برای تبلیغات و پخش آثار هنرمندان ارائه می‌کردیم. رفته رفته با پر رنگ‌تر شدن شبکه‌های اجتماعی در زندگی مردم باعث شد که فعالیت ما بیشتر به سمت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی وارد بشه و تمرکزمون رو از تبلیغات آثار هنرمندان موسیقی ببریم به سمت تبلیغات کسب‌کارها.

تیم ادزیرو از سال ۱۳۹۴ به عنوان یکی از اولین ارائه‌‌کننده‌های خدمات تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک و متوسط شروع به کار کرد. در ادامه با شناختی که از جامعه‌ی اکوسیستم تبلیغات و تجارت در ایران بدست اوردیم و بهره‌مندی دانش روز دیجیتال مارکتینگ، طراحی و ارائه خدمات منحصر به فرد، مقرون به صرفه و کاربردی، تا امروز مفتخر به همکاری و کمک به رشد برندهای شناخته‌شده و مطرح کشور تا کسب و کارهای کوچک و خانگی اینستاگرامی هستیم.

برخی مشتریان ما

همکاری با افتخار با کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، استارت‌‌آپ‌ها و برندهای مطرح کشور

ماموریت ادزیرو

خدمات حرفه‌ای تبلیغاتی در ایران معمولا برای برندهای بزرگ و با هزینه‌های بسیار بالا در دسترسه و بسیاری از خدمات موجود فعلی در بازار هم اثربخشی کافی برای کسب و کارهای کوچک‌تر ندارن.

Skype Team Meeting
June 2021 Team meeting

ما باور داریم:

.1 برای موفقیت در تبلیغات الزاما به بودجه‌ی عجیب و بزرگ تبلیغاتی نیاز نیست بلکه با خلاقیت و استراتژی صحیح میشه نتایج بسیار ارزشمندی خلق کرد.

.2 کسب و کارهای کوچک و متوسط ارزش بسیار بالایی در جامعه ایجاد می‌کنن و نگهداری و رشد اون‌ها برای رشد اقتصادی و فرهنگی جامعه‌مون بسیار حیاتیه.

ماموریت ما در ادزیرو آسون‌تر کردن دسترسی به خدمات شخصی‌سازی شده با دغدغه‌ها و اهداف کسب‌وکارهای کوچک، خانگی و استارتاپ‌های ایرانی هست.

تیم ما

علی فهمیده

مدیرعامل

مهدیه یزدی

کارشناس تبلیغات

علیرضا راستگو

مفهوم‌ساز

نرگس تبسمی

مدیر پروژه

محدثه حاجی میرعرب

طراح گرافیک

پوریا فهمیده

کارشناس امور مشتریان

مهدی پورریاحی

کارشناس بازاریابی محتوایی

+ ۲۳

همکار پاره‌وقت و آزادکار

جای شما

توی تیم خالیه!

ما همیشه تلاش می‌کنیم پویایی، خلاقیت، صداقت، صمیمیت، اشتراک دانش و یادگیری دانش بخش جدا نشدنی ما باشه چون پایه و اساس فرهنگ سازمانی ماست.

Top
پشتیبانی واتس‌اپی
سوالی داشتید؟
واتس‌اپ کنید