About Us

درباره‌ی ما

تاریخچه ادزیرو

شروع داستان ما برمیگرده به سال ۱۳۹۱ که یک استارتاپ در حوزه‌ی موسیقی رو راه انداختیم که راهکارهایی رو برای تبلیغات و پخش آثار هنرمندان ارائه می‌کردیم. رفته رفته با پر رنگ‌تر شدن شبکه‌های اجتماعی در زندگی مردم باعث شد که فعالیت ما بیشتر به سمت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی وارد بشه و تمرکزمون رو از تبلیغات آثار هنرمندان موسیقی ببریم به سمت تبلیغات کسب‌کارها.

تیم ادزیرو از سال ۱۳۹۴ به عنوان یکی از اولین ارائه‌‌کننده‌های خدمات تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک و متوسط شروع به کار کرد. در ادامه با شناختی که از جامعه‌ی اکوسیستم تبلیغات و تجارت در ایران بدست اوردیم و بهره‌مندی دانش روز دیجیتال مارکتینگ، طراحی و ارائه خدمات منحصر به فرد، مقرون به صرفه و کاربردی، تا امروز مفتخر به همکاری و کمک به رشد برندهای شناخته‌شده و مطرح کشور تا کسب و کارهای کوچک و خانگی اینستاگرامی هستیم.

برخی مشتریان ما

همکاری با افتخار با کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، استارت‌‌آپ‌ها و برندهای مطرح کشور

ماموریت ادزیرو

خدمات حرفه‌ای تبلیغاتی در ایران معمولا برای برندهای بزرگ و با هزینه‌های بسیار بالا در دسترسه و بسیاری از خدمات موجود فعلی در بازار هم اثربخشی کافی برای کسب و کارهای کوچک‌تر ندارن.

Skype Team Meeting
June 2021 Team meeting

ما باور داریم:

.1 برای موفقیت در تبلیغات الزاما به بودجه‌ی عجیب و بزرگ تبلیغاتی نیاز نیست بلکه با خلاقیت و استراتژی صحیح میشه نتایج بسیار ارزشمندی خلق کرد.

.2 کسب و کارهای کوچک و متوسط ارزش بسیار بالایی در جامعه ایجاد می‌کنن و نگهداری و رشد اون‌ها برای رشد اقتصادی و فرهنگی جامعه‌مون بسیار حیاتیه.

ماموریت ما در ادزیرو آسون‌تر کردن دسترسی به خدمات شخصی‌سازی شده با دغدغه‌ها و اهداف کسب‌وکارهای کوچک، خانگی و استارتاپ‌های ایرانی هست.

تیم ما

علی فهمیده

Founder & CEO

مهدیه یزدی

Media Specialist

علیرضا راستگو

Creative & Art Director

محدثه حاجی میرعرب

Graphic Designer

مهدی پورریاحی

Content Marketing Specialist

+ ۲۳

همکاران و مشاوران

جای شما

توی تیم خالیه!

ما همیشه تلاش می‌کنیم پویایی، خلاقیت، صداقت، صمیمیت، اشتراک دانش و یادگیری دانش بخش جدا نشدنی ما باشه چون پایه و اساس فرهنگ سازمانی ماست.

پشتیبانی واتس‌اپی
سوالی داشتید؟
واتس‌اپ کنید