داستانِ ادزیرو

ما رو بیشتر بشناسید
 
 

تیم ادزیرو با افراد متخصص و با تجربه‌ای که در کنارش داره، به کسب و کارها، برندها و سازمان‌ها کمک می‌کنه تا با راه‌حل‌های نوین و کاربردی بتونن در فضای دیجیتال بیشتر دیده بشن (Brand Awareness) و یا فروششون رو افزایش بدن (Sales Boost). در ادزیرو نتایج واقعی می‌گیرید و از واقعی منظورمون بیشتر شدن صِفرهای جلوی حساب بانکیتونه!
همیشه تلاش می‌کنیم خلاقیت، صداقت، احترام، صمیمیت، اشتراک دانش و یادگیری دانش بخش جدا نشدنی ما باشه چون پایه و اساس فرهنگ سازمانی ماست.

 
 

ماموریت ادزیرو

برای چه هدفی کار می‌کنیم
 
 

__ یکـ __
ما باور داریم بهترین محصولات و خدمات باید توسط مردم دیده بشن، پس تمام تلاشمون رو می‌کنیم تا فروش مشتریانمون رو به بهترین نحو افزایش بدیم.

__ دو __
ما باور داریم با کمک به بیزنس‌ها، دسترسی به یه برند معتبر و مفید رو برای مردم امکان‌پذیر کردیم و نقش خودمونُ را در خدمت رسانی به هموطنانمون خیلی جدی می‌گیریم.

 
 

تیم ادزیرو

تیم بدون مرز، بدون محدودیت
 
 

تیم ما از متخصصین در زمینه‌های تبلیغات دیجیتال، بازاریابی و مدیریت کسب‌وکار تشکیل شده که تجربیات متفاوت و مستقیمی با کسب‌وکار های کوچک، متوسط و بزرگ رو در کارنامه‌شون دارن.
ادزیرو از اکانت منیجرهای دقیق و منظم، استراتژیست‌های متفکر، نویسنده‌ها و محققین ریزبین، هنرمندان خلاق و موسسین و مدیران جدی خودش تشکیل شده.

 
 

هسته‌ی اصلی ادزیرو

 

 

علی فهمیده


موسس و مدیر عامل

امیر مدرس


موسس و مدیر اجرایی

مهدی پورریاحی


مدیر SEM

علیرضا راستگو


مدیر هنری
 

صفر بیشتر جلوی حساب بانکی

این یعنی نتیجه‌ی واقعی که ازش حرف میزنیم
مشاوره رایگان
Top
سوالی دارید؟ در واتساپ صحبت کنیم!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی از کارشناسان را انتخاب کنید.
معمولاً کمتر از چند دقیقه پاسخ می دهیم