داستان ادزیرو


حدود سال ۱۳۹۵ توی دومین دفترمون در اصفهان، فقط همین ۳ نفر بودیم. دوران شیرین و به یادماندنی بود و این درواقع اولین باری بود که تصویری از خودمون ضیط میکنیم. | ادزیرو یه آژانس دیجیتال مارکتینگه که از سال ۹۲ در حال فعالیته و در سال ۹۷ ریبرند شد. | در حال حاضر دفتر ادزیرو در تهران، جنت آباد شمالی با یک تیم ۱۲ نفره مشغول فعالیت است و خدمات متنوعی از جمله تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات در تلگرام، تولید و مدیریت محتوای شبکه های اجتماعی، طراحی وبسایت و اپلیکیشن، سئو و بهینه سازی وبسایت میباشد.

ادزیرو در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ پایه گذاری شد اما ریشه‌های آن به خیلی قبل‌تر یعنی به حدود سال ۱۳۹۲ بر میگرده. دقیقا بعد از شکت پروژه‌ی یک استارتاپ در زمینه موسیقی. آن پروژه پایان یافت اما ارتباطات آن باقی ماند و بسیاری از مشتریان آن پروژه همراه ما ماندند. در این زمان، فیسبوک، بین مردم محبوبیت داشت و خدمات تبلیغات و مدیریت فیسبوک رو برای بسیاری از مشتری‌ها انجام دادیم. کم کم با افزایش تقاضا برای این سرویس و محبوب شدن اینستاگرام، وبسایتی تاسیس شد که متمرکز بر روی خدمات اینستاگرام و فیسبوک بود. سپس با وارد شدن تلگرام به بازار و گذشت زمان، خدمات تخصصی تر و کامل تری رو در زمینه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی انجام دادیم و طی این مدت با بسیاری از برند های مطرح کشور همکاری کردیم. این امر ما را ملزم کرد تا دانش خود و سازمان را در زمینه سوشال‌مدیا مارکتینگ و سپس دیجیتال مارکتینگ بالا ببریم و افراد متخصص در این زمینه را به کمک بگیریم. با بسیاری از افراد با تجربه همکاری کردیم و افراد با استعداد متعددی را پرورش دادیم. در نهایت در سال ۱۳۹۷ پس از گسترده تر شدن خدمات و مشتریان، تصمیم بر این شد تا تمامی خدمات قبلی و چندین خدمات جدید را تحت عنوان یک مجموعه‌ی واحد به نام ادزیرو به مشتریان گرامی ارائه کنیم.

چه ارزش‌هایی برای ما مهم است؟

ما در ادزیرو، فقط سرویس‌های تبلیغاتی نمیفروشیم ! ما به مشتریانمون، شفافیت، صداقت و احترام می‌دهیم. با مشاوره‌های رایگان، ارائه بهترین راهکارها و گزارش‌های حرفه‌ای از فعالیت‌های انجام شده، این را تضمین میکنیم.

علی فهمیده

بنیان‌گذار و مدیرعامل


فرزاد شکیبایی

مسئول اجرایی ادزیرو


البرز یوسفی

ارتباط با مشتریان


مهدی پورریاحی

متخصص سئو


امیر مدرس

مدیر داخلیماندانا

گرافیست


آیدین

برنامه نویس


آبتین

کارشناس دیجیتال


یاسی محبوبی

عکاس


محمد میرزایی

تدوینگر


 • دلتابان یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های هواپیمایی ایران میباشد که به تورهای خارجی و لوکس معروف است. پس از افزایش نرخ ارز و افزایش تحریم‌ها، قیمت تورهای خارجی افزایش داشت و فقط افراد خاصی در جامعه می‌توانستند این تورها را تهیه کنند. پیدا کردن این افراد چالش بزرگی برای ما بود که باهمکاری با ادزیرو توانستیم طی چندین کمپین موفق، حتی تورهای گران چند ده میلیون تومانی در مدت زمان کوتاهی به فروش برسانیم. همکاری بسیار دلچسبی برای ما بود. موفق باشید.
  حسین بهرامی مقدم
  آژانس هواپیمایی دلتابان
 • پس از چندین سال فعالیت در بازار سنتی، اعتماد کردن به بازار دیجیتال برای ما بسیار سخت بود. اما با کمک و مشاوره‌ی ادزیرو، تونستیم فروش سنتی و رو به کاهش خودمون رو به فروش دیجیتال تغییر بدیم که امسال تغییر بزرگی برای ما محسوب میشد اما ازش سربلند بیرون اومدیم. ممنونیم از ادزیرو
  مرتضی حشمتی
  گروه موسسات اعزام
 • شفافیت تمام مراحل و قیمت‌های اعلامی ادزیرو، اولین دلیلی بود که مجذوب همکاری با این تیم شدم. اما به همینجا ختم نشد و راهنمایی‌های بسیار کاربردی و مفید را از بنده دریغ نکردند و در هر بار همکاری با این تیم قدرتمند، نکات و تجربیات جدید یاد گرفتیم. دلیل دیگر همکاری بنده با این مجموعه، گزارش دهی و تحلیل کمپین تبلیغاتی اجرا شده هست که باعث شد هر سری کمپین ما بهینه تر از قبل باشد و در نتیجه بازدهی بهتری دریافت کردیم.
  امیرسینا حکیمیان
  سرو سپه توانا
 • تسلط کامل کارشناسان ادزیرو به فضای تبلیغات آنلاین و تجربه‌ی بالای آن‌ها در استفاده از ابزار‌های دیجیتال، برای ما بسیار مفید بود و کمک کرد. باه راهنمایی‌های ادزیرو، قیف فروش ما بازطراحی شد و در کمپین‌های تبلیغاتی که در ۳ فاز مختلف طی ۶ ماه داشتیم، بهترین بازخورد و بازدهی را نسبت به همکاری های دیگرمان دریافت کردیم.
  علی قندی
  آفاطب
 • استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های صادقانه قبل از انجام تبلیغات، به ما کمک شایانی کرد تا کمپین تبلیغاتی موفق با نرخ ROI بسیار بالایی داشته باشیم. صمیمانه از تیم جوان ادزیرو سپاسگزارم.

  حمید صمیمی
  مدیر مارکتینگ راستانا

دغذغه‌ی دیجیتالی شما، راه حلی واقعی دارد،

که در دستان ماست.

همین الان تماس بگیرید تا با هم گپ‌وگفتی داشته باشیم...
تماس با ما
مشاوره رایگان
Top
سوالی دارید؟ در واتساپ صحبت کنیم!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی از کارشناسان را انتخاب کنید.
معمولاً کمتر از چند دقیقه پاسخ می دهیم