مشتریان شما در اینستاگرام هستند

اما نمیدانند شما که هستید؟!

 

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

تعرفه و قیمت خرید فالوور واقعی اینستاگرام با تبلیغات
 

 

چرا افزایش فالوور واقعی اینستاگرام؟

افزایش فالوور واقعی پیج اینستاگرام از لحظه‌ی به وجود آمدن اپلیکیشن اینستاگرام، دغدغه‌ی کسب‌وکارها و برندهایی بوده که قصد فعالیت در آن را داشته‌اند. این دغدغه و نیاز بازار باعث شد تا اشخاص و شرکت‌هایی دست به ارائه‌ی خدماتی غیرواقعی توسط ربات‌ها و کاربرهای اصطلاحا فِیک در جهت افزایش فالوور پیج‌های اینستاگرامی بزنند که در حال حاضر توسط هوش مصنوعی اینستاگرام و الگوریتم‌های آن به سادگی قابل تشخیص هستند و شدیدا برای پیج‌های اینستاگرامی مضر. اما ما در ادزیرو برای حل این مسئله، راهکاری مدرن و پربازده پیشنهاد می‌دهیم.

روش افزایش فالوور فعال و هدفمند اینستاگرام

پس از مدت‌ها تلاش و برنامه‌ریزی به روشی نوین برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام رسیدیم که با همکاری با برنامه‌نویس‌های اپلیکیشن‌های پردانلود ایرانی صورت میگرد. به این صورت که در یک مدت زمان مشخص، پیج اینستاگرام شما برای تعداد زیادی کاربر این اپلیکیشن‌ها که به اینترنت متصل هستند و اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود نصب دارند ارسال می‌شود. این کاربران پس از مشاهده‌ی محتوای پیج شما می‌توانند شما را لایک کنند، کامنت بگذارند، دایرکت بدهند، تماس بگیرند یا در صورت تمایل فالو کنند. بنابراین فقط کاربرانی که به پیج اینستاگرام شما علاقمند هستند شما را فالو خواهند کرد.

روند افزایش فالوور اینستاگرام

شما عزیزان می‌توانید بسته‌ی مورد نظر افزایش فالوور خود را انتخاب و سفارش دهید. طی ۲۴ ساعت، زمان انجام سفارش به شما اعلام می‌شود که معمولا نهایتا تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد. در روز و ساعت مقرر، تبلیغات شما شروع و تا زمانی که به تعداد فالوور درخواستی خود برسید ادامه خواهد داشت.

 

۱,۰۰۰ فالوور واقعی اینستاگرام

۱,۳۵۰,۰۰۰تومان

تبلیغات ارسالی موبایلی (جدید)

 • جذب فالوور واقعی و علاقمند به پیج شما
 • جذب با استفاده از تبلیغات
 • افزایش فالوورها به صورت اختیاری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بر اساس آخرین الگوریتم اینستاگرام و بدون ضرر
 • انجام طی ۱ روز
 • پشتیبانی ۲۴/۷
 • ضمانت بازگشت وجه

۲,۰۰۰ فالوور واقعی اینستاگرام

۲,۶۴۰,۰۰۰تومان

تبلیغات ارسالی موبایلی (جدید)

 • جذب فالوور واقعی و علاقمند به پیج شما
 • جذب با استفاده از تبلیغات
 • افزایش فالوورها به صورت اختیاری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بر اساس آخرین الگوریتم اینستاگرام و بدون ضرر
 • انجام طی ۱ روز
 • پشتیبانی ۲۴/۷
 • ضمانت بازگشت وجه

۵,۰۰۰ فالوور واقعی اینستاگرام

۶,۳۵۰,۰۰۰تومان

تبلیغات ارسالی موبایلی (جدید)

 • جذب فالوور واقعی و علاقمند به پیج شما
 • جذب با استفاده از تبلیغات
 • افزایش فالوورها به صورت اختیاری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بر اساس آخرین الگوریتم اینستاگرام و بدون ضرر
 • انجام طی ۱ روز
 • پشتیبانی ۲۴/۷
 • ضمانت بازگشت وجه

۱۰,۰۰۰ فالوور واقعی اینستاگرام

۱۱,۹۰۰,۰۰۰تومان

تبلیغات ارسالی موبایلی (جدید)

 • جذب فالوور واقعی و علاقمند به پیج شما
 • جذب با استفاده از تبلیغات
 • افزایش فالوورها به صورت اختیاری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • بر اساس آخرین الگوریتم اینستاگرام و بدون ضرر
 • انجام طی ۱ روز
 • پشتیبانی ۲۴/۷
 • ضمانت بازگشت وجه
 

خرید فالوور ارزان قیمت اینستاگرام

تعرفه و قیمت خرید فالوور واقعی ارزان اینستاگرام
 

 

افزایش فالوور ارزان اینستاگرام چیست؟

در این روش، فالوورهایی با پروفایل‌های واقعی و طبیعی به پیج شما اضافه می‌شوند که فعالیتی ندارند. این فالوورها تاثیری در تعداد لایک و بازدید پیج اینستاگرام شما ندارند و صرفا عدد فالوورهای شما افزایش پیدا می‌کند.

آیا این روش خرید فالوور اینستاگرام تاثیر مخرب روی پیج من دارد؟

خیر، این روش، به صورت مداوم طبق آخرین تغییرات الگوریتم اینستاگرام بروزرسانی می‌شود تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ ضرری برای پیج‌های اینستاگرامی ندارد. بلکه باعث رشد و افزایش بیشتر فالوور های واقعی به صورت ارگانیک نیز شود.

 

 

ثبت سفارش افزایش فالوور واقعی (روش ارسالی موبایلی)

 • مثال: @adzero_ir
 • مثال: 09366837686
 

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر

روند انجام این سرویس

1آیا فالوور هایی که شما جذب میکنید فالوور واقعی و فعال هستند؟
بله. افرادی که در این فرایند پیج شما رو فالو میکنند، تماما به انتخاب خودشون شمارو فالو میکنن، بنابراین به صفحه و محتوای صفحه شما علاقمند بوده و در نتیجه تاثیر آن را برروی لایک و کامنت و بازدید پیجتون مشاهده خواهید کرد.
2آیا فالوور ها امکان ریزش و آنفالو کردن پیج منو دارن؟
همیشه بعد از هر نوع تبلیغی، تعدادی از افراد جذب شده،‌ریزش خواهند کرد که کاملا طبیعی میباشد منتها این نکته را فراموش نکنید که تک تک افرادی که در این فرایند جذب پیج شما میشن، کاملا به اختیار خودشون شمارو فالو کردن. منتها در صورتی که محتوای پیج شما جذابیت یا کیفیت خودش رو از دست بده یا فعالیتش کم بشه، اینکه شمارو آنفالو کنن امری طبیعی هست. همیشه بهترین راه حل این هست که مطالب پیجتون رو از دید فالوورهاتون نگاه کنید تا متوجه اشکالات و نقوص اون بشید.
3چرا افزایش فالوور واقعی توسط شما اینقدر گران است؟
افزایش فالوور واقعی و هدفمند که متناسب با صفحه شما باشه و امکان تبدیل شدن به مشتری رو داشته باشه، با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام بسیار فرایند پیچیده تری نسبت به گذشته شده و نیاز به دقت،‌ زمان و حوصله بالایی هست. هیچوقت فراموش نکنید که فالوور واقعی اینستاگرام که به شما نیاز داشته باشه و یا پیج شما تعامل داشته باشه، به آسونی بدست نمیاد. بنابراین گول تبلیغاتی با عناوین “خرید فالوور واقعی ارزان” یا “هزار فالوور واقعی اینستاگرام تحویل در یک روز” را باور نکنید. چون این مدل فالوور ها تنها به عدد فالوورهای شما اضافه خواهد کرد و به هیچ وجه برای صفحه شما کارایی نخواهد داشت.

اعتماد به ادزیرو

1چگونه به ادزیرو اعتماد کنم؟
وب سایت ادزیرو دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان اینماد میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسای وب سایت، ادزیرو جزو ۱۰ هزار سایت برتر ایرانی نشون داده میشه که نشان از قدمت و محبوبیت ادزیرو میباشد؛ در عین حال شما با مراجعه به وب سایت whois.net و وارد کردن آدرس وب سایت ادزیرو میتونید به تمامی اطلاعات مربوط به مالک وب سایت دسترسی داشته باشید، ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی ما، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ادزیرو، هرگونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.
2امکان ملاقات حضوری هست؟
بله. با تماس تلفنی یا از طریق فرم تماس با ما ، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و پذیرای حضور گرم شما در مجموعه ادزیرو خواهیم بود.
مشاوره رایگان
Top
من اینجام. سوالی داشتید؟
سوالی داشتید؟
واتس‌اپ کنید

برای فرم همکاری

پر کنید براتون فرم ایمیل میشه

بیشترین سوالات پرسیده شده

بعد از ثبت درخواست چه مراحلی طی می‌شود؟

یک جلسه معارفه خواهیم داشت تا با همدیگه بیشتر آشنا بشیم و درک بهتری از سلایق  و انتظارات شما پیدا کنیم.

بعد از جلسه معارفه چه اتفاقی میفته؟

با توجه به اطلاعات دریافتی، شروع به طراحی یک پروپوزال اختصاصی برای دگرش برند شما می‌کنیم که معمولا ۲ الی ۴ هفته به طول می‌انجامد و طی یک جلسه آنلاین ارائه میشه. در صورت موافقت به همکاری، وارد فاز اجرا میشیم.

یک پروژه‌ی طراحی برند چقدر زمان می‌بره؟

مدت زمان انجام پروژه بسته به حجم کاری و بودجه‌ی شما ممکنه بین ۱ تا ۳ ماه زمان ببره. که به صورت دقیق در پروپوزال پرداخته میشه.

چقدر زمان میبره تا کار شروع بشه؟

۷ روز بعد از تایید همکاری (آماده سازی منابع)

نحوه‌ی پرداخت و هزینه ها چطوریه؟

هزینه ها و نحوه‌ی پرداخت برای هر پ‍روژه بسته به نوع کار و انتخاب متخصص اون متفاوته. که در پروپوزال به صورت کامل توضیح داده میشه. هزینه‌ها حداقل از ۵ میلیون تومان برای یک پروژه‌ی یک ماهه شروع می‌شود.

این سرویس برای چه کسانی مناسبه؟

کسب‌وکارهایی که به بلوغ کافی از نظر اهداف و چشم‌انداز رسیدن، اهمیت طراحی اصولی برند رو درک کردن و قصد دارن پروژه‌ی طراحی برندشون رو به متخصص‌های حرفه‌ای این حوزه بسپارن.

این سرویس برای چه کسانی مناسب نیست؟

برای کسب و کارهایی که در مراحل اولیه شکل گیری هستن.

ما چگونه به شما کمک می‌کنیم؟

درک دقیق انتظارات کسب‌وکار از هویت بصری جدید
گزینش دیزاینرها بر اساس تخصص، سرعت، تعهد
هدایت و مدیریت پروژه در جهت رسیدن به اهداف پروژه

پشتیبانی به چه صورت انجام میشه؟

شما میتونید از پشتیبانی آنلاین داخل سایت استفاده کنید؛ هر موقع که پشتیبانان ما دسترسی پیدا کنند جوابگو شما خواهند بود. بعد از شروع پروژه هم مرحله به مرحله انجام با کارفرما در ارتباط خواهیم بود و اگر نیاز به پشتیبانی باشه با شماره پشتیبان مربوطه میتونید در ارتباط باشید.

ضمانتی برای کیفیت کار وجود داره؟

به تعریف کارفرما از کیفیت بستگی داره. نمونه کارها موجوده و در صورت پذیرفتن؛ کار شروع میشه، تمام تلاش ما هم اینه که بهترین و با کیفیت ترین دیزاینر نسبت به کار کارفرما انتخاب و هدایت بشه.

نقش کارفرما تو مراحل انجام کار چیه؟

کارفرما با ارائه اطلاعات لازم برای انجام پروژه، در خلق یک هویت بصری جدید به تیم کمک می کند.

نقش سلیقه کارفرما توی کار چیه؟

قبل از شروع کار، یک کانسپت در پروپوزال به کارفرما ارائه داده میشه و تا وقتی که اون کانسپت به تایید کارفرما برسه وظیفه ما اینه که کامل تر کنیمش. تیم هدایت ما تمام تلاشش اینه که بهترین طراحی، مناسب برند و ارزش‌هاش، پیرو کانسپت تایید شده انجام بشه، بدیهی هستش که بعد از تایید کانسپت، دست تیم ما در مراحل اجرای کار باید باز باشه تا این امر دست یافتنی بشه. بنابراین کارفرمایانی بهتره با ما کار کنن که نمیخوان سلیقه شخصیشون بر صلاح برندشون ارجحیت داشته باشه.

چه خدماتی از طراحی برند را ارائه می‌دهید؟

ملزومات یک طراحی برند از جمله هویت بصری و سبک شخصی، هویت عنصری، پالت رنگی کامل، ست اداری یا ست فضای مجازی ارائه داده میشه و تمامی این خدمات بنا به درخواست کارفرما شخصی سازی شده و قابلیت حذف و اضافه داره.