به طور معمول از افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز برای اضافه کردن اطلاعات بیشتر در تبلیغات متنیِ گوگل ادوردز استفاده می‌کنیم. به صورت تجربی مشاهده شده که ارائه‌ی اطلاعات بیشتر به مشتری نه تنها بازده تبلیغات رو پایین نمیاره بلکه مشتری تا حد امکان به قدرت کسب و کار ما و کیفیت ارائه خدمات و محصولات توسط ما ایمان میاره و تمایل بیشتری برای استفاده از خدمات یا محصولات رو از خودش بروز می‌ده.

در نتیجه در ابتدا کیفیت بهینه‌سازی وب‌سایت کسب و کارمون و در ادامه کیفیت ساماندهی تبلیغات و سازماندهی کمپینی که مشغول راه‌اندازی اون هستیم، نه تنها به اندازه‌ی بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر داریم مهم‌ هستند، بلکه در مواردی مهمتر از بودجه به شمار می‌رن.


خلاصه‌ی صوتی این مقاله:افزونه‌های گوگل ادوردز و قابلیت‌های استفاده از اون‌ها _______________________________________________________

افزونه‌ sitelinks/ سایت لینکز ________________________________________________________________

افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز
معرفی افزونه‌ی سایت لینکز برای تبلیغ متنی نایکی

معرفی افزونه‌ی گوگل ادوردز sitelinks: از جمله افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز هست که با استفاده از اون قادر به افزودن لینک بخش‌های مختلف وب‌سایت به تبلیغمون هستیم، که طبیعتا خالی از لطف نیست.

از اونجایی که مشتری حین جستجو برای محصول یا خدمات مورد نظر خودش، در مرحله‌ی ZMOT یا همون سطح صفر از اطمینان قرار داره، ارائه‌ی لینک‌های متفاوت از بخش‌های مختلف وب‌سایت ممکنه پاسخی باشه بر سوالات احتمالی مشتری. با استفاده از افزونه‌ سایت لینکزِ تبلیغات متنیِ گوگل ادوردز، شانس موفقیت ما در افزایش نرخ تبدیل و افزایش فروش طبیعتا بالاتر خواهد بود.

افزونه‌ callout/ کال اَوت _______________________________________________________________

افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز
معرفی افزونه‌ی callout کال اوت

معرفی افزونه‌ی callout گوگل ادوردز: با استفاده از این افزونه‌ی تبلیغات متنی گوگل ادوردز ما قادر به اضافه کردن توضیحات بیشتر در ارتباط با کسب و کار خودمون و تبلیغ موردنظرمون هستیم. کوتاه، مختصر و مفید به طوریکه ترجیحا به عنوان تیر خلاص تبلیغِ متنی محسوب بشه.

برای مثال در تصویر مربوط به تبلیغ متنیِ سایت Shtterstock، شاهد این هستیم که شاتر استاک shutterstock به ارائه‌ی برگ‌ برنده‌‌های خودش نسبت به سایت‌های دیگه‌‌ای که فعال این زمینه هستن، پرداخته. آرشیو 40 میلیونی شاتر استاک، فرآیند لایسنیبنگ آسان، سیستم قیمت گذاری ساده و برخورداری از ژانرهای مختلف تصاویر از جمله مواردی هستن که سایت شاتر استاک اون‌ها رو پوشش می‌ده و حتی اگر مشتری از چنین موردی آگاه هست، بیان اون‌ها به طور قطع در تصمیم‌گیری فرد جستجو‌کننده تاثیر به‌سزایی خواهد داشت.

افزونه‌ click to text/ کلیک تو تکست ________________________________________________________________

افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز
معرفی افزونه‌ی click to text/ کلیک تو تکست

معرفی افزونه‌ی click to text گوگل ادوردز: از جمله افرونه‌های گوگل ادوردز هست که سریعترین راه ارتباط متنی با کسب‌و‌کار رو میسر می‌کنه.

از اونجایی که تبلیغات گوگل ادوردز تنها به ازای کلیک از ما هزینه کم می‌کنه، ما با استفاده از این افزونه، قادر به دریافت ورودی رایگان از نمایش تبلیغ در شبکه‌ی جستجوی گوگل خواهیم بود. به طوریکه فرد موردنظر با کلیکی ساده به راحتی قادر به برقراری ارتباط با ما خواهد بود.

خیلی وقت‌ها مشتری‌ حوصله‌ی انجام دادن خیلی از کارها رو نداره. این مورد از جانب ما هم به صورت تجربی مورد ارزیابی قرار گرفته و شکی در درستی این مطلب وجود نداره. این افزونه می‌تونه برای مخاطبینی که از طریق تلفن همراه به جستجو پرداختن و به شما رسیدن بیشترین کارایی و بهترین بازده مورد نظر رو داشته باشه.

افزونه‌ call/ کال ________________________________________________________________

افزونه‌‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز
معرفی افزونه‌ی call/ تماس

معرفی افزونه‌ی call گوگل ادوردز: به وضوح بیانگر سریعترین و آسانترین پل ارتباطی بین شما و مشتری هست. در مرورگر موبایل با کلیک بر روی دکمه‌ی پیش فرض افزونه، برقراری تماس انجام میشه. استفاده از این افزونه پیامد‌های بسیار خوبی رو بر اساس ارزیابی‌های زیر در پی خواهد داشت.

تجربه‌ی ادزیرو:
_______________________________________________________________________

مشتری‌های ما در هر کجای کشور، حال انجام خیلی از کارها رو ندارن مثلا خوندن یک سری متن یا حتی ورود به سایت ما در صورت مشاهده‌ی تبلیغی که با هزار زحمت و ارزیابی به طراحی اون پرداختیم.

مواردی وجود داشتن که با وجود جایگذاری کلیه‌ی اطلاعات توسط من و همکارانم در وب‌سایت و حتی تعبیه‌ی بخش پرسش‌های متداول، باز هم نیروهایی رو داشتیم که تمام روز پاسخ پرسش‌های موجود در سوالات متدوال رو میدادن یا پاسخگوی تماس‌هایی بودن که مشتری پس از ورود به وب سایت و مشاهده‌ی شماره‌ی تماس، با ما صورت می‌‌گرفت.

استفاده از این افزونه به تنهایی میتونه تاثیر بسیار به سزایی در نرخ تبدیل مشتریان ما داشته باشه. پس حین استفاده از این تبلیغات متنی گوگل ادوردز، فعالسازی این افزونه رو از یاد نبرید.

افزونه‌ review/ ری ویو ________________________________________________________________

معرفی افزونه‌های تبلیغاتی گوگل ادوردز

معرفی افزونه‌ی review ادوردز: افزونه‌ی review با استفاده از سیستم ارزیابی وب سایت ما در شبکه‌ی گوگل به نمایش نظرات کاربرانی که پیرامون محصولات ما نظر دادند می‌پردازه. این افزونه به راحتی تا سقف 19 درصد به افزایش ترخ کلیک CTR تبلیغ متنی ما کمک می‌کنه. استفاده از این افزونه به نوعی اعتباری رو به تبلیغ می‌بخشه که به واسطه‌ی نظر مردم و طی بازه‌ی زمانی خاصی از ارائه خدمات و محصولات صورت گرفته.

مطالعات گسترده‌تر پیرامون تبلیغات گوگل ادوردز: ________________________________________________________________

موارد ارائه شده در عنوانِ دانستنی‌های کمپین استاندارد گوگل ادوردز، تنها مواردی دست چین شده از کلیه‌ی مولفه‌های ساختاری و شبه‌ساختاری در تبلیغات گوگل ادوردز هستند. لذا لطفا به منظور مطالعه دقیق‌تر ساختار گوگل ادوردز، مطالعه‌ی عناوین زیر رو به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم:

در صورت رضایت از عنوان معرفی افزونه‌های تبلیغات متنی گوگل ادوردز، بلاگ ادزیرو رو به همکاران و دوستان علاقه‌مندتون معرفی کنید.

منبع: Google Support، hallaminternet