شرایط استفاده از خدمات ادزیرو

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات ادزیرو به دقت ملاحظه فرمایید.

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
adzero_support@

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ادزیرو

ورود هر کاربر به وب‏‌سایت ادزیرو زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط ادزیرو به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین وهمچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ادزیرو از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین ادزیرو از سوی کاربر است. توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت ادزیرو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات ادزیرو ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

۱-۱) روش ارتباطی مستند ادزیرو با خریدار، آدرس ایمیل و تلفن همراهی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین ادزیرو ثبت کرده است.

۲-۱) روش ارتباطی مستند خریدار با ادزیرو، آدرس ایمیل و تلفن تماس مندرج در سایت ادزیرو است.

۳-۱) درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی ادزیرو رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۴-۱) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست، از طریق صفحه تماس با ما اقدام نماید یا به ایمیل سایت پیام ارسال کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط ادزیرو با روشی به جز روش فوق ممکن است با تاخیر مواجه شود یا بدون پاسخ بماند.

۱-۲) روش ارتباطی مستند ادزیرو با خریدار، آدرس ایمیلی و شماره تلفنی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین ادزیرو ثبت کرده است.

۲-۲) روش ارتباطی مستند خریدار با ادزیرو، آدرس ایمیل و تلفن تماس مندرج در سایت ادزیرو است.

۳-۲) درخواست خریدار با آدرس ایمیل و شماره تلفنی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی ادزیرو رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۴-۲) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست، از طریق صفحه تماس با ما و شماره تلفن سایت اقدام نماید یا به ایمیل سایت پیام ارسال کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط ادزیرو با روشی به جز روش فوق امکانپذیر نیست.

۱-۳) ادزیرو به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۲-۳) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط ادزیرو جزئی از اموال ادزیرو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار ادزیرو است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ادزیرو محفوظ می‏‌دارد.

۳-۳) افراد زیر ۱۸ سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

۱-۴) خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود پیج اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و شفاف و محتوا، توضیحات و حداقل ۱۰ پُست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد.

۲-۴)خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش دنبال کننده های پیج خود یا تبلیغات نکند؛ در غیر این صورت ادزیرو مختار است تمام آن دنبال کننده های جذب شده را جزو پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۳-۴) در صورتی که خریدار در حین سفارش اطلاعات تماس غلط یا اشتباه ثبت نماید، خود ملزم به پیگیری سفارش از طریق ایمیل را دارد و ادزیرو هیچگونه تعهدی نسبت به موارد این چنینی ندارد.

۵-۱) ادزیرو از پذیرش آن دسته از مشتریان که صفحاتی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است. (شرط بندی/ دعانویسی/ سیاسی، غیراخلاقی)

۵-۲) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

۵-۳) افراد مشهور و سرشناس از جمله هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و… به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، با مسئولین سایت هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

۵-۴) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

۱-۶) ادزیرو به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

۲-۶) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ادزیرو در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و به نوبت رسیدگی خواهند شد.

۳-۶) ادزیرو همواره در انجام و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که شروع انجام سفارش بیش از مدت تعیین شده توسط ادزیرو زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه کند و ادزیرو موظف به استرداد کامل وجه سفارش به خریدار است.

۴-۶) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود

۵-۶) ادزیرو موظف به «شروع» انجام سفارش خریداران بین ۱ الی ۳ روز تمام پس از زمان ثبت سفارش طبق شرایط اشاره شده برای هر سرویس می‌‏باشد.

۶-۶) ادزیرو موظف است تمامی پکیج های ارائه شده در سایت را مطابق شرایط ذکر شده در سایت تحویل خریداران بدهد. در صورتی که مغایرتی در مفاد ذکر شده در قوانین و شرایط ارائه سرویس وجود داشته باشد، در صورت اثبات هزینه کامل به شماره کارت خریدار برگشت داده خواهد شد.

۷-۶) برای جلوگیری از پرداخت با کارت های دزدی و موارد مشابه، ادزیرو ملزم به تایید هویت پرداخت کنندگان از طریق تماس با آن‌ها و دریافت تصویر کارت شناسایی و تصویر کارت پرداخت شده میباشد و فقط در صورت تایید هویت کاربر، سفارش تحویل داده خواهد شد.

۸-۶) در صورت ممانعت پرداخت کننده برای تایید هویت، ادزیرو می‌تواند تا مشخص شدن پرداخت کننده‌ی حقیقی و تماس از طرف پلیس فتا، مبلغ در حسابش ظبط کند.

مشاوره رایگان
Top
من اینجام. سوالی داشتید؟
سوالی داشتید؟
واتس‌اپ کنید

تبلیغات تاپ‌پیج اینستاگرام

برنامه‌ریزی و اجرای هدفمند تبلیغات در اینستاگرام در پیج‌های دستچین شده، بر اساس مخاطب هدف و موضوع تبلیغ