قیمت تبلیغات اینفلوئنسرهای کوچک (میکرو اینفلوئنسرها)

میکرو اینفلوئنسرها یا اینفلوئنسرهای کوچک، کم تر شناخته شده هستند اما در جامعه آمار کوچک خودشان، تاثیر گذاری بالایی دارند. رنج فالوورهای این نوع اینفلوئنسرها میتواند بین ۲ هزار الی ۱۰۰ هزار فالوور باشد.

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
adzero_support@


پکیج‌های آماده‌ی میکرو اینفلوئنسرها

پکیج‌های متفاوت با استفاده از اینفلوئنسرهای کوچک در موضوعات متفاوت در اختیار شماست که میتوانید بسته به بودجه و موضوع کسب و کارتان، هر کدام را انتخاب کنید. کارشناسان ادزیرو همیشه پاسخگوی سوالات شما هستند.


نمونه میکرو اینفلوئنسرهای اینستاگرام

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر
1چرا از میکرو اینفلوئنسرها استفاده کنیم؟
درست است که میکرو اینفلوئنسرها فالوور کمتری دارند، اما طبق تجربه، نرخ تبدیل تبلیغات میکروها بالاتر از ماکرو اینفلوئنسرها یا اینفلوئنسرهای بزرگ بوده است. این یعنی نفوذ این افراد در جامعه آماری کوچکی که دارند بسیار بالاست و معتمد دنبال کننده‌هایشان هستند. اما با این حال کاملا بستگی به هدف کمپین شما دارد. میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ادزیرو استفاده کنید. البته میکروها نرخ تبلیغات کمتری نسبت به ماکروها دارند.
2این اینفلوئنسرها چه مقدار فالوور دارند؟
میکرو اینفلوئنسرها یا اینفلوئنسرهای کوچک، معمولا بین ۱۰ الی ۱۰۰ هزار فالوور دارند. بالاتر از این مقدار، ماکرو اینسفلوئنسر یا اینفلوئنسر بزرگ نامیده میشود که تعرفه‌های متفاوت و بالاتری دارند.
3هزینه‌های تبلیغات اینفلوئنسر اینستاگرام به چه صورت محاسبه می‌شود.
ادزیرو کاملا صادقانه و روراست، به شما لیست پیشنهادی به همراه قیمت خالص اینفلوئنسر ها را ارائه میکند و بر روی هر کمپین بسته به گستردگی و فعالیت مورد نظر، درصدی به عنوان هزینه‌ی هندلینگ و کمیسیون دریافت می‌شود.
4روند انجام تبلیغات به چه صورت است؟
شما میتوانید از پکیج های از پیش تعیین شده‌ی اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کنید یا با کارشناسان ادزیرو تماس بگیرید تا طبق بودجه و هدف کمپین شما، کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ مناسب شما را تدوین کنند. کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ معمولا به دو حالت میباشد، ادزیرو صرفا مجری تبلیغات شما خواهد بود و تبلیغات شما را در صفحات آنها منتشر میکند و گزارش تبلیغات را به شما ارائه میکند، یا کل کمپین توسط ادزیرو طراحی می‌شود که برای اینکار باید با کارشناسان ادزیرو در تماس باشید.
5استفاده از اینفلوئنسرها بهتر است یا تبلیغات در پیج‌های عمومی اینستاگرام
این مورد نیز کاملا بستگی به کمپین شما و اهداف تبلیغاتی شما دارد. بعضی از بیزنس ها فقط از اینفلوئنسرها استفاده میکندد، بعضی فقط از پیج و بعضی به طور همزمان از هر دو گزینه استفاده میکنند.
6کی باید از اینفلوئنسر ها استفاده کنم؟
این سوال کاملا به سطحی که بیزنس شما در آن قرار دارد بستگی دارد و حتما صفحه اینستاگرام و کمپین شما باید بررسی شود.
7آیا لیست صفحات اینفلوئنسرها به من نمایش داده می شود؟
بله لیست پیج های پیشنهادی، قبل از انتشار تبلیغ به شما ارائه می‌شود. در صورت تایید شما، تبلیغات منتشر می‌شود و در غیر اینصورت، میتوانیم پیج مورد نظر را جایگزین کنیم.
8چگونه نتیجه تبلیغات را به من اطلاع میدهید؟
پس از انجام تبلیغات، اسکرین شات و تصویر از تبلیغات شما، به همراه یک فایل گزارش کامل از بازخورد تبلیغات شما، به شما ارائه خواهد شد و کارشناس ما، شما را راهنمایی میکند تا برای تبلیغ بعدی، محتوای تبلیغ خود را بهینه تر کنید.
مشاوره رایگان
Top