تبلیغات گسترده و اثربخش در پیامرسان‌ها

تبلیغات در کانال‌های پربازدید و معتبر، به صورت کاملا اتوماتیک و به همراه گزارش زنده از تبلیغات

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
[email protected]

به دستور کارگروه محترم تعیین مصادیق مجرمانه، این سرویس از تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ دیگر رائه نخواهد شد. از این پس، ادزیرو، هیچ یک از خدمات شبکه‌های اجتماعی و پیامرسان‌های خارجی را ارائه نمی‌کند.

دریافت مشاوره‌ی رایگان تبلیغات اینترنتی: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
[email protected]

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در کانال‌های پیامرسان‌ها چگونه است؟

تبلیغات بازدیدی و گسترده در پیامرسان‌ها و در کانال های محبوب و بزرگ به صورت کاملا اخلاقی با انتشار بنر در کانال ها که منجر به دیده شدن تبلیغ شما توسط هزاران نفر می‌شود و میتواند در نهایت منجر به افزایش فروش شود.

پیامرسان‌ها با داشتن جامعه آماری بیش از ۵۰ میلیون ایرانی بزرگ ترین محل اقامت ایرانی ها در اینترنت میباشد! تبلیغات در کانال های بزرگ پیامرسان‌ها یکی از بهترین روش های افزایش بازدید، مخاطب و فروش برای کسب و کار شما میباشد که به صورت گسترده، تبلیغات را در سطح کشوری به نمایش افراد زیادی میگذارد.

هم اکنون ادزیرو مفتخر است با بزرگترین جامعه آماری در کشور، این خدمات را ارائه کند.


انواع روش‌های تبلیغات در تلگرام 
 
 

روش‌های انجام تبلیغات در کانال‌ها

 

۱- تبلیغات تلگرام بر اساس بازدید

تبلیغات در تلگرام به صورت بازدیدی (CPM) به چه صورت انجام می‌شود؟

در این روش پست تبلیغاتی شما بر اساس تعداد بازدید درخواستی، بر روی کانال‌های تلگرام مختلف قرار میگیرد و پس از رسیدن به بازدید مورد نظر، کمپین به پایان میرسد. این کانال‌ها به دسته‌بندی‌های موضوعی مختلف وجود دارند که بر اساس موضوع کانال شما، تبلیغات در آن‌ها قرار می‌گیرد. این کانال‌ها موضوعات کاملا اخلاقی دارند و همچنین به صورت روزانه بررسی می‌شوند و از نظر کیفی مورد تایید میباشند. شما میتوایند برای این تبلیغات از عکس، ویدئو، متن، فایل اپلیکیشن، موزیک و یا هر مورد دیگری استفاده نمایید.

این نوع تبلیغات به ازای هر هزار بازدید در کانال‌ها مبلغ ۴,۵۰۰ تومان میباشد که حداقل میزان سفارش ۱۰۰ هزار بازدید میباشد.۲- تبلیغات تلگرام بر اساس کلیک

تبلیغات در تلگرام به صورت کلیکی (CPC) به چه صورت انجام می‌شود؟

در این روش از تبلیغات تلگرام، هزینه تبلیغات بر اساس تعداد کلیکی که روی لینک تبلیغات شما صورت می‌گیرد محاسبه می‌شود. این لینک میتواند لینک وبسایت، اپلیکیشن، اینستاگرام یا هر لینک دیگری باشد. با کمک سیستم آنالیز و اندازه گیری ادزیرو، تعداد کلیک ها به همراه گزارش تحلیلی از تبلیغات، در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین میتوانید با استفاده از ابزارهای مختلف مانند UTM ، گزارش گیری کامل تری از تبلیغات خود داشته باشید.

تعرفه این نوع تبلیغات برای موضوعات مختلف متفاوت میباشد و نیازمند تست اولیه میباشد. برای درخواست تست اولیه، از طریق دکمه‌ی زیر، درخواست خود را ارسال نمایید.۳- تبلیغات در تلگرام بر اساس نصب

تبلیغات در تلگرام به صورت نصب (CPI) به چه صورت انجام می‌شود؟

این نوع تبلیغات برای صاحبین اپلیکیشن مناسب میباشد. از طریق تبلیغات گسترده در کانال‌های پربازدید، به جذب نصب فعال برای اپلیکیشن‌ها میپردازیم. تعداد نصب بر اساس آمارگیر شما و ارائه دسترسی به تیم ادزیرو امکان پذیر میباشد.

تعرفه جذب نصب برای اپلیکیشن، بر اساس موضوع اپلیکیشن و نوع آن که میتواند رایگان، پولی یا درون پرداخت باشد، متفاوت میباشد و نیازمند یک تست اولیه میباشد. برای درخواست تست اولیه از طریق دکمه زیر اقدام کنید.


۴- تبلیغات در تلگرام بر اساس اقدام

تبلیغات در تلگرام بر اساس اقدام (CPA) به چه صورت انجام می‌شود؟

تبلیغات تلگرام بر اساس اقدام به این معنی میباشد که بر اساس هرگونه اقدامی مانند ثبت نام کردن در وبسایت یا اپلیکیشن ، یا خرید یک محصول خاص یا هر مورد اینچنینی که شما برای ما تعریف می‌کنید، هزینه‌ی تبلیغات را پرداخت نمایید.

تعرفه تبلیغات CPA یا پرداخت به ازای اقدام، متفاوت میباشد و نیازمند یک تست اولیه میباشد. برای درخواست تست اولیه از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

تعرفه‌ی تبلیغات در کانال‌ها

 • تبلیغات گسترده در کانال‌های تاثیرگذار

 • مناسب برای برندسازی، افزایش فروش و افزایش ممبر

 • امکان انتخاب دسته‌بندی موضوعی کانال‌ها

 • مشاوره‌ی رایگان طراحی بنر و متن تاثیرگذار

 • گزارش تحلیلی کامل و لایو از کمپین درحال اجرا

 • ضمانت بازگشت وجه

 • تبلیغات گسترده در کانال‌های تاثیرگذار

 • مناسب برای جذب بازدید‌کننده‌ی هدفمند تر

 • جهت افزایش بازدید کننده به لندینگ پیج

 • مشاوره‌ی رایگان طراحی بنر و متن تاثیرگذار

 • گزارش تحلیلی کامل و لایو از کمپین درحال اجرا

 • ضمانت بازگشت وجه

 • جذب کاربر فعال و واقعی برای اپلیکیشن

 • انواع اپلیکیشن رایگان، پولی و درون پرداخت

 • انجام نصب برای هر نوع اپلیکیشن با موضوعات مختلف

 • طراحی بنر و متن تاثیرگذار رایگان

 • گزارش تحلیلی کامل و لایو از کمپین درحال اجرا

 • ضمانت بازگشت وجه

 • جذب ثبت نامی برای سایت یا اپلیکیشن

 • جذب تماس هدفمند برای شماره تلفن شما

 • فروش یک محصول یا خدمات خاص شما

 • طراحی بنر و متن تاثیرگذار رایگان

 • گزارش تحلیلی کامل و لایو از کمپین درحال اجرا

 • ضمانت بازگشت وجه

اشتباهات کشنده‌ی مدیران کانال‌ها

چرا بسیاری از کانال‌ها با قدرت شروع میکنند ولی پس از چندماه !!
دیگه خبری از اون‌ها نیست... تو اون اشتباه‌هارو انجام نده !

دریافت رایگان راهنما

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر

کلیت تبلیغات پیام‌رسان‌ها

1آیا با تبلیغات گسترده تلگرام اعضای کانال من افزایش پیدا میکند؟
با تبلیغات به این روش، افراد بسیار زیادی تبلیغ شما را خواهند دید و با توجه به جذابیت موضوع، محتوای تبلیغ و هدف از تبلیغ، مقدار جذب عضو شما ممکن است متفاوت باشد. در این روش تبلیغات، ما تعداد بازدید برای تبلیغات شما را تضمین میکنید ولی تعداد جذب عضو تضمینی ندارد و به موارد ذکر شده بستگی دارد مگر اینکه از روش تبلیغات بر اساس اقدام درخواست تبلیغات دهید.
2تبلیغات در چه کانال‌هایی قرار می‌گیرد؟
کانال هایی که برای تبلیغات شما انتخاب می‌شود، بر اساس موضوع تبلیغ شما و همچنین علاقمندی‌های مخاطبین شما میباشد. این کانال‌ها از کانال‌های پربازدید تلگرام میباشند که کیفیت آن‌ها به صورت مداوم در حال بررسی میباشد و از نظر واقعی بودن تضمین شده میباشند. تبلیغات به هیچوجه در کانال‌های غیر اخلاقی و کانال‌های بی کیفیت قرار نخواهد گرفت.
3برای شروع تبلیغات باید چه کار کنم؟
برای تبلیغات تلگرام، شما به یک بنر نیاز دارید که میتواند عکس، ویدئو، متن خالی، فایل اپلیکیشن، موسیقی یا هر نوع محتوایی باشد. پس از آن ، بر اساس نیاز خود، یکی از انواع تبلیغات تلگرام (بازدیدی، کلیکی، نصبی و اقدام) را انتخاب کنید و فرم ثبت سفارش آن را پر نمایید. در کمتر از چند ساعت برای هماهنگی نهایی تبلیغات با شما تماس خواهیم گرفت.

اعتماد به ادزیرو

1چگونه به ادزیرو اعتماد کنم؟
وب سایت ادزیرو در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسای وب سایت، ادزیرو جزو ۷ هزار سایت برتر ایرانی نشون داده میشه که نشان از قدمت و محبوبیت ادزیرو میباشد؛ در عین حال شما با مراجعه به وب سایت whois.net و وارد کردن آدرس وب سایت ادزیرو میتونید به تمامی اطلاعات مربوط به مالک وب سایت دسترسی داشته باشید، ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی ما، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ادزیرو، هرگونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.
2چرا نماد اعتماد الکترونیک ندارید؟
از مدتی پیش سایت ای‌نماد، از ارائه‌ی نماد الکترونیک به تمامی وب سایت‌های فعال در زمینه‌ی تبلیغات و ارائه‌ی خدمات مربوط به سوشال مدیا خودداری کرده و در حال حاضر ما و تمامی همکارانمون در این زمینه از داشتن نماد الکترونیک بهره‌مند نیستیم و در صورتی که هر یک از همکاران نماد الکترونیک رو در وب سایتشون ارائه کردن؛ لطفا ابتدا از صحت حقیقی بودن نماد اطلاعات کسب کنید و پس از اون اقدام به همکاری نمایید.
3امکان ملاقات حضوری هست؟
بله. با تماس تلفنی یا از طریق فرم تماس با ما ، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و پذیرای حضور گرم شما در مجموعه ادزیرو خواهیم بود.
 • دلتابان یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های هواپیمایی ایران میباشد که به تورهای خارجی و لوکس معروف است. پس از افزایش نرخ ارز و افزایش تحریم‌ها، قیمت تورهای خارجی افزایش داشت و فقط افراد خاصی در جامعه می‌توانستند این تورها را تهیه کنند. پیدا کردن این افراد چالش بزرگی برای ما بود که باهمکاری با ادزیرو توانستیم طی چندین کمپین موفق، حتی تورهای گران چند ده میلیون تومانی در مدت زمان کوتاهی به فروش برسانیم. همکاری بسیار دلچسبی برای ما بود. موفق باشید.
  حسین بهرامی مقدم
  آژانس هواپیمایی دلتابان
 • پس از چندین سال فعالیت در بازار سنتی، اعتماد کردن به بازار دیجیتال برای ما بسیار سخت بود. اما با کمک و مشاوره‌ی ادزیرو، تونستیم فروش سنتی و رو به کاهش خودمون رو به فروش دیجیتال تغییر بدیم که امسال تغییر بزرگی برای ما محسوب میشد اما ازش سربلند بیرون اومدیم. ممنونیم از ادزیرو
  مرتضی حشمتی
  گروه موسسات اعزام
 • شفافیت تمام مراحل و قیمت‌های اعلامی ادزیرو، اولین دلیلی بود که مجذوب همکاری با این تیم شدم. اما به همینجا ختم نشد و راهنمایی‌های بسیار کاربردی و مفید را از بنده دریغ نکردند و در هر بار همکاری با این تیم قدرتمند، نکات و تجربیات جدید یاد گرفتیم. دلیل دیگر همکاری بنده با این مجموعه، گزارش دهی و تحلیل کمپین تبلیغاتی اجرا شده هست که باعث شد هر سری کمپین ما بهینه تر از قبل باشد و در نتیجه بازدهی بهتری دریافت کردیم.
  امیرسینا حکیمیان
  سرو سپه توانا
 • تسلط کامل کارشناسان ادزیرو به فضای تبلیغات آنلاین و تجربه‌ی بالای آن‌ها در استفاده از ابزار‌های دیجیتال، برای ما بسیار مفید بود و کمک کرد. باه راهنمایی‌های ادزیرو، قیف فروش ما بازطراحی شد و در کمپین‌های تبلیغاتی که در ۳ فاز مختلف طی ۶ ماه داشتیم، بهترین بازخورد و بازدهی را نسبت به همکاری های دیگرمان دریافت کردیم.
  علی قندی
  آفاطب
 • استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های صادقانه قبل از انجام تبلیغات، به ما کمک شایانی کرد تا کمپین تبلیغاتی موفق با نرخ ROI بسیار بالایی داشته باشیم. صمیمانه از تیم جوان ادزیرو سپاسگزارم.

  حمید صمیمی
  مدیر مارکتینگ راستانا

آخرین آموزش‌ها و مقالات

اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷

نکات مهم درباره انتشار تبلیغات در اینستاگرام

سلام به همه‌ی دوستان و همراهان همیشگی اینستاسازان؛ امروز با شما عزیزان همراه هستیم تا اطلاعات کامل از اصول و قواعد تبلیغات در اینستاگرام رو تقدیم […]
فروردین ۴, ۱۳۹۷

چرا باید تبلیغات در تلگرام را در عید نوروز انجام بدیم؟

با سلام خدمت همراهان گرامی آکادمی ممبروان، امروز میخوایم درباره باور غلط خیلی از کسب و کارها در باره اینکه تبلیغات در تلگرام، در عید نوروز […]
دی ۳۰, ۱۳۹۶

راه‌اندازی مسابقه تصویری برای تبلیغات در اینستاگرام

راه‌اندازی یه جشنواره تصویری در اینستاگرام یه راه جالب و آسون برای پروموت کردن و شناسوندن بیشتر بیزنستون هست. نه تنها باعث میشه بیشتر دیده بشید […]
مشاوره رایگان