تبلیغات تاپ‌پیج اینستاگرام

یک آرشیو تکامل یافته از پیج‌های با کیفیت و مرتبط تبلیغاتی اینستاگرام در اختیار شما.

برنامه‌ریزی و اجرای هدفمند تبلیغات در اینستاگرام در پیج‌های دستچین، بر اساس مخاطب هدف و موضوع تبلیغ

منابع و دستاوردهای ما در تبلیغات

+۶۵۰

درج تبلیغات در بیش‌از ۶۵۰ تاپ‌پیج با کیفیت اینستاگرام

+۱۶

پوشش بیش از ۱۶ هدفمندی موضوعی در تبلیغات

+۲۵

پوشش طیف گسترده‌ی بیش از ۲۵ میلیون از کابران ایرانی

۴۰٪

افزایش ۴۰٪ بودجه تبلیغات آنلاین بیزنس‌ها بعد از کرونا

مراحل و فرایند تبلیغات‌ تاپ‌پیج اینستاگرام

تاپ‌پیج اینستاگرام: به پیج‌های پر مخاطب و موثر اینستاگرام که در موضوعات مختلفی (مانند سرگرمی، دانستنی، بانوان، خبری، ورزشی، سلامتی، آشپزی، مد و پوشاک، خودرو، مهندسی، اقتصادی و …) فعالیت می‌کنند، اصطلاحا تاپ‌پیج گفته می‌شود.

دسته‌بندی تاپ‌پیج‌های اینستاگرام

دانستنی

آرایشی.بهداشتی

خبری

خودرو

مد و پوشاک

اقتصادی

خانه-خانواده

کودک.والدین

هنری

طنز

سرگرمی

سلامتی

موسیقی

ساختمانی.عمرانی

ورزشی

بانوان

قیمت تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات تاپ‌پیج اینستاگرام

‌ تومان ۲,۸۰۰,۰۰۰
شروع از
 • انتخاب هدفمند و متناسب پیج‌ها
 • مشورت و راهنمایی برای بهبود عملکرد
 • ارائه گزارش و تحلیل نتایج تبلیغات
 • نظارت و بهبود زنده‌ی کمپین
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی از طریق واتساپ و تلفن

سوالات متداول

احتمالا جواب سوال شما اینجاست.

دقیقا پس از ارسال درخواست شما عزیزان، پروژه‌ی شما وارد فرایند کاری می‌شود. به طور معمول ۳ روز پس از ثبت درخواست شما می‌توان تبلیغات را شروع کرد. به این‌صورت که نهایتا تا ۴۸ ساعت بعد از ارائه‌ی محتوا توسط شما، لیست تاپ‌پیج‌های پیشنهادی خدمت شما ارائه خواهد شد که درصورت تایید شما، تبلیغات طبق برنامه اجرا می‌شود.

بودجه تبلیغاتی توسط شما عزیزان مشخص می‌شود. اما حداقل بودجه برای شروع تبلیغات تاپ‌پیج، مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان است؛ چرا که طبق تجربه، با بودجه‌ای کمتر از این مقدار معمولا امکان انتخاب پیج‌های با کیفیت وجود ندارد و نمی‌توان بارخورد به خصوصی را از تبلیغات انتظار داشت یا عملکرد تبلیغات را سنجید.

در ادزیرو یک‌سری پکیج‌های از پیش تعیین شده و آماده به شما عزیزان پیشنهاد نمی‌شود چرا که نمی‌توان انتظار داشت تعدادی پیج ثابت و مشخص برای هر نوع تبلیغ و زمینه‌های کاری مختلف با محصول و مخاطب متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد و نتایج درخشانی از چنین شیوه‌ای انتظار داشت.

به همین دلیل بسته به بودجه، موضوع و هدف تبلیغ شما، تعداد و چیدمان پیج‌ها با ترکیبی مخصوص کسب‌وکار و تبلیغ شما عزیزان، برنامه ریزی و پیشنهاد می‌شود که متفاوت از هر سفارش دیگری است که برای دیگر مشتریان اجرا می‌شود.

تبلیغ در هر پیج به مدت ۲۴ ساعت قرار داده می‌شود و بعد از آن از روی پیج مورد نظر برداشته می‌شود.

ما سعی میکنیم در هر روز حداکثر ۲ الی ۳ تبلیغ در پیج‌ها اجرا کنیم تا عملکرد هر پیج قابل ردگیری سنجش باشد. این کار به ما کمک می‌کند تا با انجام هر سری تبلیغات، عملکرد تبلیغات بهبود پیدا کند.

بنابراین برای مثال در صورتی که ۱۰ پیج برای تبلیغات شما پیشنهاد شده، تبلیغات شما معمولا طی ۵ الی ۷ روز پخش و اجرا شود.

البته قابل ذکر است که انتخاب روز و ساعت اجرای تبلیغات می‌تواند توسط شما مشخص شود. اما پشتیبان شما پیشنهاداتی مبنی بر روز و ساعت پربازدید هر پیج نیز به شما ارائه می‌کند.

انتخاب روز و ساعت اجرای تبلیغات می‌تواند توسط شما مشخص شود. اما پشتیبان شما پیشنهاداتی مبنی بر روز و ساعت پربازدید هر پیج نیز به شما ارائه می‌کند.

تبلیغات به صورت پست، استوری یا ترکیبی از هر دو انجام می‌شود که در فرم ثبت سفارش قابل تعیین است.

محتوای تبلیغات در قالب عکس یا ویدئو و کپشن توسط شما ارائه می‌شود.

در صورتی که محتوای خاصی برای تبلیغاتتان تدارک ندیده‌اید می‌توانید در فرم ثبت سفارش، درخواست طراحی محتوا به صورت استوری، پست یا ادیت ویدئو را ثبت نمایید. به این صورت که تیتر، متن و نکات مورد نظرتان را وارد می‌کنید و طبق آن‌ها محتوا طی ۲ الی ۳ روز برای شما طراحی می‌شود.

با توجه به موارد  و محتوایی که شما برای تبلیغاتتان ارائه می‌کنید، پشتیبان شما در تهیه‌ی متن کپشن می‌تواند کمک کند و راهنمایی‌های لازم برای بهتر شدن آن را ارائه دهد.

به‌طور خلاصه، ما در این سرویس، تبلیغات شما را در “زمان مناسب” از طریق “صفحات مرتبط و با کیفیت” و بر اساس “داده‌های واقعی صدها کمپین تبلیغاتی” به مخاطب هدف و فالوور احتمالی شما نمایش می‌دهیم. هرچقدر محتوای تبلیغاتی شما جذاب‌تر، پیج شما با محتواتر و محصول یا خدمات شما متمایزتر باشد، تاثیر تبلیغات بسیار چشمگیرتر خواهد بود.

به طور دقیق‌تر فعالیت‌های زیر برای شما انجام می‌شود:

 1. مشورت پیرامون بهبود محتوای پیج و تبلیغات شما
 2. انتخاب پیج‌های متناسب با اهداف تبلیغ شما
 3. مذاکره و دریافت بهترین قیمت برای دریافت نوبت تبلیغات از پیج‌ها
 4. برنامه‌ریزی، هماهنگی و اجرای تبلیغات
 5. ارائه گزارش تبلیغات
 6. تحلیل گزارش تبلیغات در جهت کسب نتایج بهتر در موج بعدی تبلیغات با استفاده از تحلیل گزارش تبلیغات

بله، قبل از اجرای تبلیغ، پیج‌ها در قالب یک جدول که شامل اطلاعاتی مانند آدرس پیج و زمان انتشار هر کدام می‌شود، به تایید شما می‌رسند و با اجرای تبلیغ طبق برنامه‌ی ارائه شده، شما عزیزان قادر به مشاهده‌ی تبلیغ خود در پیج مورد نظر هستید.

در این تبلیغات، مخاطبین هدف شما، تبلیغ محصول، خدمات و پیج شما را مشاهده می‌کنند.
در صورتی که برایشان جذاب باشد، وارد پیج شما می‌شوند و ممکن است شما را فالو کنند، دایرکت یا تماس بگیرند، خرید کنند و یا در غیر اینصورت پس از مشاهده‌ی پیج شما به این نتیجه برسند که محصول یا خدمات شما برای آن‌ها مناسب نیست و از پیج شما خارج می‌شوند.

بنابراین با توجه به جذابیت محتوا و کیفیت پیج شما،‌ افرادی که علاقمند به کار شما باشند با شما تعامل خواهند داشت.

تمرکز ما در این سرویس این است تا صدای شما را به مخاطب هدفتان برسانیم بنابراین تبلیغات شما قطعا دیده و شنیده خواهد شد، منتها تاثیر آن بر پیج شما بستگی به محتوا و درخواستی که شما از مخاطبانتان دارید خواهد داشت.

از لحظه‌ی ارتباط شما با ادزیرو، یک‌نفر به عنوان پشتیبان پروژه با شما در ارتباط است. به این ترتیب که درخواست شما را به صورت موثر در تیم تبلیغات پیگیری می‌کند تا پروژه در زمان مقرر، با توجه به درخواست و اهداف شما، به بهترین شکل ممکن انجام شود. پشتیبان پروژه، پاسخگوی سوالات شماست و شما را در جریان اتفاقات پروژه از جمله زمان اجرای تبلیغ، جزئیات اجرایی و گزارش نهایی قرار می‌دهد. همچنین مشورت‌هایی در مورد بهتر شدن محتوای تبلیغاتی، متن و کپشن تبلیغات و محتوا و ساختار پیج شما خواهد داد تا بتوان عملکرد تبلیغات را به حداکثر رساند و پس از اتمام تبلیغات، گزارش وتحلیل نتایج را برای شما ارسال می‌کند.

شما می‌توانید در تمامی مراحل کار، از شنبه تا پنج‌شنبه از طریق تلفن تماس و چت واتس‌اپ با پشتیبان خود در ارتباط باشید.

مشاوره برای تبلیغات در اینستاگرام در این سرویس در سه بخش تعبیه شده است.

 1. قبل از ثبت سفارش، پشتیبان شما به صورت کامل و شفاف توضیحات سرویس و نحوه‌ی انجام کار را توضیح می‌دهد تا بتوانید از اینکه این سرویس برای شما کاربردی است یا خیر اطمینان حاصل فرمایید.
 2. پس از ثبت سفارش، پیج و محتوای تبلیغاتی شما توسط پشتیبان به صورت کامل بررسی می‌شود و نکاتی برای بهبود عملکرد کلی تبلیغات برای شما آماده و ارسال می‌شود.
 3. پس از اتمام تبلیغات، پشتیبان بر اساس نتایج و آمار تبلیغات، تحلیل تبلیغات شامل نقاط ضعف، نقاط قوت و فرصت‌هایی برای بهبود تبلیغات و محتوا به شما ارائه می‌کند تا بتوانید برای ادامه‌ی تبلیغاتتان به تصمیم‌گیری دقیق‌تری برسید.

نهایتا ۷۲ ساعت بعد از اتمام تبلیغات، گزارش در یک جدول شامل اطلاعاتی نظیر میزان بازدید، لایک، کامنت، ذخیره و اشتراک‌گذاری در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین قیمت تمام‌شده‌ی هر پیج در گزارش درج می‌شود تا میزان بازخورد هر پیج را بتوانید جداگانه بسنجید.

قاعدتا با افزایش بودجه از سمت شما، امکان استفاده از پیج‌های تاپ‌تر که هزینه‌ی بیشتری بابت درج تبلیغات دریافت می‌کنند میسر می‌شود و درنهایت علاوه بر افزایش تعداد پیج‌های تبلیغاتی، کیفیت پیج‌ها نیز دستخوش تغییرات می‌شود.

با توجه به اینکه عمده‌ی هزینه‌ی پرداختی توسط شما به پیج‌ها پرداخت می‌شود و ادزیرو صرفا یک هزینه‌ی ثابت و مشخص بابت مدیریت تبلیغات دریافت می‌کند، هزینه در شروع کار دریافت می‌شود.

پرداخت به دو روش قابل انجام است:

 1.  آنلاین از طریق درگاه بانکی معتبر و امن (زرین پال)
 2. انتقال به حساب از طریق کارت به کارت یا شبا

که در مرجله‌ی آخر ثبت سفارش می‌توانید نحوه‌ی پرداخت مناسب خود را مشخص نمایید.

ما تضمین می‌کنیم که مناسب‌ترین تاپ‌پیج‌ها را بر اساس بودجه‌ و محتوای تبلیغاتی شما تشخیص داده و به شما عزیزان پیشنهاد دهیم. بنابراین از نظر کیفیت پیج‌های انتخابی و کیفیت اجرای تبلیغات، جایی برای نگرانی نیست. مولفه‌ی بسیار مهم در گرفتن نتیجه از تبلیغات، محتوای تبلیغاتی و جذابیت پیج شما عزیزان است که نیاز است توسط ادمین یا مسئول پیج شما انجام شود. برای این‌کار، مشورت صادقانه‌ی تیم ما را در کنار خود خواهید داشت.

در صورتی که پیج‌های پیشنهادی، هدفمندی نادرستی داشته باشند یا کاملا بی‌‌بازده باشند، هزینه‌ی دریافتی بابت هر پیج محاسبه و کاملا بازگشت داده می‌شود.

بله، دفتر ادزیرو واقع در تهران، خیابان فاطمی، خیابان کاج، خیابان فکوری، پلاک ۱۲ طبقه ۵ واحد ۱۰ می‌باشد. برای مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی در خدمت شما هستیم. همچنین می‌توانید با تلفن ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ با ما در تماس باشید.

بله، ادزیرو دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت الکترونیک است که با کلیک برروی تصویر زیر قابل دسترسی است.

بله، در فرم ثبت سفارش، می‌توانید اطلاعات فاکتور را وارد نمایید تا فاکتور مورد برای تبلیغ شما عزیزان صادر و ارسال شود. همچنین بعد از پرداخت هزینه سفارش تبلیغات، رسید پرداخت، خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود که حکم پیش‌فاکتور را نیز دارد.

برخی نمونه تبلیغات اینستاگرام

تبدیل آهن‌ملل به مرجع اخبار و قیمت آهن‌آلات

شروع همکاری: مرداد ۱۳۹۹ | میزان فالوور در شروع: 12,176 | مدت همکاری: ۷ ماه (الان در حال اجرای کمپین فعال هستیم) | تعداد فالوور فعلی: 63,678 | تعداد جذب فالوور طی مدت همکاری: ۵۱ هزار نفر
مشاهده‌ی پیج >>

آنلاین شدن یک موسسه زبان آلمانی سنتی

شروع همکاری: مهر ۱۳۹۹ | میزان فالوور در شروع: 1,781 | مدت همکاری: ۵ ماه (الان در حال همکاری هستیم) | تعداد فالوور فعلی: 41,898 | تعداد جذب فالوور طی مدت همکاری: ۴۰ هزار فالوور
مشاهده‌ی پیج >>

افزایش آگاهی از برند شخصی دکتر حمزه

شروع همکاری: دی ۱۳۹۹ | مدت همکاری: ۱ کمپین به مدت یک ماه | اجرای تبلیغات در پیج‌های هدفمند و در میان بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار مخاطب مرتبط ورزشی (کشتی، قایقرانی، بوکس و ...)
مشاهده‌ی پیج >>

افزایش مخاطبان رسانه‌ی ملکی "ملک‌با‌من"

شروع همکاری: آذر ۱۳۹۹ | میزان فالوور در شروع: 6,404 | مدت همکاری: ۳ ماه (الان در حال همکاری هستیم) | تعداد فالوور فعلی: 9,714 | تعداد جذب فالوور طی مدت همکاری: ۳ هزار و ۵۰۰ فالوور
مشاهده‌ی پیج >>

برخی مشتریان ما

همکاری با افتخار با کسب‌وکارهای کوچک، استارت‌‌آپ‌ها و برندهای شناخته شده‌ی کشور

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵
ایمیل: info[at]adzero[dot]ir
آدرس: تهران، خ فاطمی، میدان گل‌ها، خ کاج، خ فکوری، پ۱۲، و۱۰
شنبه تا چهارشنبه ۹:۰۰ الی ۱۷، پنجشنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۴

درباره ما

تیم ادزیرو به کسب و کارها، برندها و سازمان‌ها کمک می‌کنه تا با راه‌حل‌های نوین و کاربردی بتونن در فضای دیجیتال بیشتر دیده بشن و یا فروششون رو افزایش بدن.

استخدام

موقعیت‌های شغلی در ادزیرو مشاهده موقعیت‌ها >

نماد اعتماد

ارتباط سریع

۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵

info@adzero.ir

Top
من اینجام. سوالی داشتید؟
سوالی داشتید؟
واتس‌اپ کنید

۲۸۰,۰۰۰ تومان

تخفیف اولین سفارش

برای دریافت کد تخفیف ۲۸۰ هزارتومانی اولین سفارش، تلفن تماس و آیدی پیج‌تون رو وارد کنید.

کد تخفیف: FRST280

نحوه استفاده: در مرحله‌ی آخر ثبت سفارش، در قسمت کد تخفیف وارد نمایید و با کلیک بر روی دکمه اجرا ۲۸۰ هزار تومان از مبلغ کل کسر می‌شود.