قیمت تبلیغات سلبریتی‌ها (افراد معروف)

سلبریتی‌ها متشکل از بازیگران، خواننده‌ها، ورزشکارها و ... هستند که به دلیل محبوبیت بین مردم، میتوانند مبلغین خوبی برای برند شما باشند یا چهره‌ی خوبی برای برند شما ایجاد کنند و از اعتبار و محبوبیت آن‌ها به برند خودتان اضافه کنید.

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
adzero_support@


پکیج‌های آماده‌ی تبلیغات سلبریتی‌ها

پکیج‌های متفاوت با استفاده ازسلبریتی‌ها در موضوعات متفاوت در اختیار شماست که میتوانید بسته به بودجه و موضوع کسب و کارتان، هر کدام را انتخاب کنید. کارشناسان ادزیرو همیشه پاسخگوی سوالات شما هستند.


نمونه سلبریتی‌ها در اینستاگرام

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

نمونه پیج

1,700,089 Followers

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر
1چرا از سلبریتی ها استفاده کنیم؟
سلبریتی‌ها میتوانند اولا به برند شما اعتبار بالایی اضافه کنند و همچنین به دلیل محبوبیت بین مردم، نرخ تبدیل بسیار بالیی میتوانند ایجاد کنند. این سلبریتی ها به خاطر تعداد بالای فالوور، تبلیغات شما را به افراد بسیار زیادی نمایش میدهند. اما با این حال کاملا بستگی به هدف کمپین شما دارد. میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ادزیرو استفاده کنید. البته سلبریتی‌ها قیمت تبلیغات بسیار بالاتری نسبت به بقیه اینفلوئنسرهای اینستاگرامی دارند.
2سلبریتی‌ها چه مقدار فالوور دارند؟
سلبریتی ها به دلیل معروفیت بالا، معمولا بیشتر از یک میلیون فالوور دارند.
3هزینه‌های تبلیغات سلبریتی در اینستاگرام به چه صورت محاسبه می‌شود.
ادزیرو کاملا صادقانه و روراست، به شما لیست پیشنهادی به همراه قیمت خالص سلبریتی ها را ارائه میکند و بر روی هر کمپین بسته به گستردگی و فعالیت مورد نظر، درصدی به عنوان هزینه‌ی هندلینگ و کمیسیون دریافت می‌شود.
4روند انجام تبلیغات به چه صورت است؟
شما میتوانید از پکیج های از پیش تعیین شده‌ی سلبریتی استفاده کنید یا با کارشناسان ادزیرو تماس بگیرید تا طبق بودجه و هدف کمپین شما، کمپین سلبریتی مارکتینگ مناسب شما را تدوین کنند. کمپین سلبریتی مارکتینگ معمولا به دو حالت میباشد، ادزیرو صرفا مجری تبلیغات شما خواهد بود و تبلیغات شما را در صفحات آنها منتشر میکند و گزارش تبلیغات را به شما ارائه میکند، یا کل کمپین توسط ادزیرو طراحی می‌شود که برای اینکار باید با کارشناسان ادزیرو در تماس باشید.
5استفاده از سلبریتی‌ها بهتر است یا تبلیغات در پیج‌های عمومی اینستاگرام
این مورد نیز کاملا بستگی به کمپین شما و اهداف تبلیغاتی شما دارد. بعضی از بیزنس ها فقط از اینفلوئنسرها استفاده میکندد، بعضی فقط از پیج و بعضی به طور همزمان از هر دو گزینه استفاده میکنند.
6کی باید از سلبریتی ها استفاده کنم؟
این سوال کاملا به سطحی که بیزنس شما در آن قرار دارد بستگی دارد و حتما صفحه اینستاگرام و کمپین شما باید بررسی شود.
7آیا لیست صفحات سلبریتی‌ها به من نمایش داده می شود؟
بله لیست پیج های پیشنهادی، قبل از انتشار تبلیغ به شما ارائه می‌شود. در صورت تایید شما، تبلیغات منتشر می‌شود و در غیر اینصورت، میتوانیم پیج مورد نظر را جایگزین کنیم.
8چگونه نتیجه تبلیغات را به من اطلاع میدهید؟
پس از انجام تبلیغات، اسکرین شات و تصویر از تبلیغات شما، به همراه یک فایل گزارش کامل از بازخورد تبلیغات شما، به شما ارائه خواهد شد و کارشناس ما، شما را راهنمایی میکند تا برای تبلیغ بعدی، محتوای تبلیغ خود را بهینه تر کنید.
مشاوره رایگان
Top
سوالی دارید؟ در واتساپ صحبت کنیم!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی از کارشناسان را انتخاب کنید.