تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

خدمات تولید محتوا و مدیریت ادزیرو، برای کسب‌وکار شما "آکاهی از برند" "ارتباطات" و "افزایش بازدید" به ارمغان می‌آورد

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
adzero_support@

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی چیست؟

تولید محتوا یکی از اساسی ترین المان‌های یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ است که برندها در سال، میلیون ها دلار در دنیا برای آن هزینه می‌کنند. وقتی که از محتوا به عنوان اهرم در استراتژی دیجیتال مارکتینگ  استفاده میکنید، به چند هدف دست پیدا میکنید.
 • افزایش ارتباط و تعامل با مخاطب
 • ماندگاری برند و محصولات در ذهن مخاطب
 • ایجاد وفاداری به برند
 • افزایش فروش از طریق ایجاد ارزش برای مخاطب

خدمات تولید محتوای ادزیرو


تولید محتوای خلاق و اینستاگرامی | عکاسی، فیلمبرداری، گرافیک، موشن گرافی
برنامه ریزی اصولی

تدوین استراتژی محتوا

تولید محتوای خلاق و اینستاگرامی | عکاسی، فیلمبرداری، گرافیک، موشن گرافی
تجهیزات کامل با اپراتور

عکاسی و تولید ویدئو

تولید محتوای خلاق و اینستاگرامی | عکاسی، فیلمبرداری، گرافیک، موشن گرافی
طراحی گرافیکی قدرتمند

گرافیک و تصویرسازی

تولید محتوای خلاق و اینستاگرامی | عکاسی، فیلمبرداری، گرافیک، موشن گرافی
توضیح

تیم تصویر در کنار شما


 

انواع خدمات تولید محتوای ادزیرو  

استراتژی تولید محتوا چیست و ادزیرو چگونه آن را تدوین میکند؟

استراتژی تولید محتوا به مدیریت تقریبا هر مدیای قابل لمسی میباشد که میسازیم: نوشتاری، بصری، قابل دانلود یا هرچیزی که فکرش را بکنید. یک قسمتی از برنامه بازاریابی یا Marketing Plan میباشد که به طور مداوم می‌گوید که شما چه کسی هستید و چه تخصصی را به صنعت خود اضافه میکنید.

تدوین یک استراتژی تولید محتوا، نیازمند شناخت دقیق جامعه هدف و ابزار ها و روش های رسیدن به این جامعه هدف در دنیای دیجیتال میباشد. ادزیرو با تحقیقات بازار اولیه و همفکری متخصصینش، یک استراتژی تولید محتوای همه‌جانبه برای شما تدوین میکند.


عکاسی و فیلمبرداری دقیقا به چه کارهایی گفته می‌شود و چرا به آن نیاز دارم؟

بگذارید حقیقت را به شما بگوییم. مهم نیست چقدر محصول شما خوب است! اگر بد به نظر برسد، هیچکس به آن علاقه‌ای نخواهد داشت. پس قدم اول، برای هر برندی این است که توجه‌ها را جلب کند. تصاویر استاندارد دقیقا همین کار را میکند. عکاسی حرفه‌ای از محصولات، این پیام را به مخاطبین شما میرساند که برند شما برایتان مهم است. این کار خیلی سریع اعتماد افراد را جلب میکند. درواقع، مردم تصمیم می‌گیرند که آیا تصاویر یک برند را دوست دارند یا نه و این فقط یک ثانیه زمان میبرد که زمانی‌ست که مغز نیاز دارد تا یک تصویر را پردازش کند.

ادزیرو با تیمی مجرب و با تجهیزاتی حرفه‌ای، تصاویر و ویدئوهایی حرفه‌ای از محصولات برند شما تهیه میکند که منجر به ترغیب افراد به خرید آن‌ها شود.


گرافیک و تصویرسازی شامل چه کارهایی می‌شود؟

با وجود تبلیغات بسیار زیاد برند های مختلف در اینترنت، تلوزیون، بلیبورد ها و هر رسانه دیگری که فکرش را بکنید، بسیار سخت است که محتوای خودتان را بیرون دهید و دیده شود. یک طراحی گرافیکی موثر به شما این امکان را میدهد تا بین این همه صدا نفود کنید و توجه مخاطب را جلب کنید. شما قادر خواهید بود تا یک پیام را از طریق تصاویر منتقل کنید و یک تجربه به مخاطب برسانید که برند شما را از کمپانی های متوسط دیگر، بالاتر میبرد.

خدمات طراحی گرافیکی ما، به شما کمک میکند که اولین تاثیری که برروی افراد و بازدید کنندگان جدید میگذارید، بهترین تاثیر ممکن باشد.


پوشش تصویری و خبری رویداد به چه صورت است و چگونه انجام می‌شود؟

تیم تصویر برداری ادزیرو در رویدادهای شما حاضر خواهد شد و تصویر برداری و فیلم برداری کامل از رویداد را به بهترین نحو انجام خواهد داد. این پوشش تصویری شامل عکاسی از اتفاقاتی که در رویداد می‌افتد، فیلبرداری از قسمت های مختلف یا ظبط کامل همایش و کلاس ها، مصاحبه با افرادی که در رویداد حاضر شده اند و ... خواهد شد.

رویداد شما، نباید محدود به ساعت برگزاری آن باشد بلکه باید مدت ها بعد نیز درباره‌ی رویداد شما صحبت شود. این کار با تیم تصویربرداری ادزیرو امکان پذیر میباشد.


 

ثبت درخواست مشاوره‌ی تولید محتوا

لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ادزیرو در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵  | تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶ | adzero_support@
 

  [one_second]

  [/one_second]

  [one_second]

  [/one_second]

   

  سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

  اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر

  نتایج

  1چه نتایجی را میتوانم انتظار داشته باشم؟
  ما سه شاخص کلیدی عملکرد اصلی فالوور، نرخ تعامل و بازدید از وبسایت رو زیر نظر میگیریم. بررسی میکنیم که آیا این ۳ معیار در طولانی مدت روی فروش شما تاثیر میگذارند؟ شما به صورت ماهانه رشد این معیار ها را مشاهده خواهید کرد و ماهم پروسه را زیر نظر داریم تا ببینیم که این روند چگونه برای شما کار خواهد کرد.
  2آیا باعث رشد فالوورهای من هم خواهد شد؟
  افزایش فالوور به عوامل متفاوتی بستگی دارد. برای مثال شما اگر پکیج کامل تولید محتوای پیج اینستاگرام را تهیه کنید، بدون انجام تبلیغات و استفاده از روش های غیر استاندارد مانند ربات، رشد ۱۰۰ الی ۳۰۰ فالوور واقعی و علاقمند که ممکن است مشتری احتمالی شما باشند را تجربه خواهید کرد.
  3روی ترافیک وبسایتم چه تاثیری دارد؟
  اهداف سرویس های تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام، بر روی افزایش فالوور و درگیر کردن مخاطب با صفحه و محصولات شماست. به محض اینکه فالوورهای شما افزایش پیدا کند، احتمالا افزایش بازدید وبسایت را هم تجربه خواهید کرد. با این حال برای افزایش سریع تر ترافیک وبسایت، میتوانید از سرویس های تبلیغاتی ما استفاده نمایید و افراد را به وبسایتتان هدایت کنید.
  4کی نتیجه کار را خواهم دید؟
  اگر شما نتیجه را تعداد فالوور و نرخ تعامل پیج اینستاگرامتان در نظر بگیرید، در ۳۰ روز اول رشد این دو عامل را خواهید دید که این موارد در ماه های آتی نیز بیشتر خواهد شد. ما به مشتریانمان پیشنهاد میدهیم که این سرویس را به مدت ۶ الی ۱۲ ماه ادامه دهند تا بتوانند تاثیر بسیار زیادی روی نرخ تبدیل فالوورها به مشتری مشاهده کنند. این به این دلیل میباشد که تمرکز اصلی ما در این سرویس بر روی افزایش دنبال کنندگان برند شما و نرخ تعامل آنها با شماست. بنابراین اگر میخواید در کوتاه مدت به این هدف دست پیدا کنید، پیشنهاد میکنیم از سرویس های تبلیغاتی ما استفاده نمایید.

  خدمات و نحوه کار با یکدیگر

  1چه کسی روی پیج من کار میکند؟
  به شما یک مدیر حساب/صفحه اختصاصی تعلق خواهد گرفت. این شخص در زمینه مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی تعلیم دیده است و احتمالا با مشتریانی با خدمات مشابه شما نیز تجربه کار دارد. این شخص درواقع ارتباط دهنده شما با ادزیرو میباشد و تمامی موارد و درخواست های شما از ادزیرو از طریق مدیر حساب اختصاصی شما انجام میپذیرد. هر مدیر حسابی که برای مشتریان اختصاص پیدا میکند، به یک مدیر ارشد گزارش خواهد داد که تمام مواردی که قرار است به شما ارائه شود را قبل از ارسال به شما، بررسی میکند. این کار برای اطمینان از این است که کاری با کیفیت بالا و بدون نقص تحویل شما داده شود.
  2چگونه کسب و کارم را یاد میگیرید؟
  ما با ارسال یک پرسشنامه، کسب و کار شما را یاد میگیریم. برای کامل کردن آن نیز، یک تماس تلفنی یا قرار ملاقات حضوری ترتیب داده خواهد شد که برروی این پرسشنامه به بحث و گفتگو میپردازیم. بعد از این تماس، ما تحقیقات بیشتری انجام خوایم داد تا یک استراتژی که مختص کسب‌وکار شماست را تدوین کنیم.
  3چگونه محتوایی میسازید که به کسب‌وکار من بخورد؟
  ما در پرسشنامه یاد میگیریم که شما چه ترجیحاتی برای محتوا دارید. در استراتژی که برای شما تدوین شده، دقیقا مشخص می کنیم که دور بین و مسیر محتوایی که برای کسب‌وکار شما در نظر گرفتیم کجاست. اگر این مسیر را تایید نمایید، ما شروع به تولید محتوا در یک تقویم محتوایی میکنیم. شما این فرصت را خواهید داشت تا قبل از انتشار این محتوا در شبکه اجتماعی، محتوا را با جزئیات کامل بررسی کنید.
  4آیا من باید محتوایی برای شما تامین کنم؟
  خیر، شما نیازی ندارید که محتوایی در اختیار ما قرار دهید. اگرچه اگر محتوایی دارید، خوشحال می‌شویم که از آن استفاده کنیم.
  5چگونه فالوورهای من افزایش پیدا میکند؟
  ما میتوانیم فالوورهای شما را از دو طریق ارگانیک و پولی افزایش دهیم. به صورت ارگانیک و طبیعی، ما چندین تکنیک بدون نیاز به بودجه تبلیغاتی روی صفحه شما پیاده سازی میکنیم. در صورتی که از روش پولی استفاده کنید، نیاز به بودجه تبلیغاتی خواهید داشت.
  6آیا کامنت‌ها و دایرکت‌های پیج را جواب میدهید؟
  بله، مدیر حساب شما، کامنت‌ها، پیام‌ها و نظرات پیج شما را بررسی میکند. اگر پاسخ سوال یا کامنت را ندانیم، برای دریافت باسخ به شما رجوع میکنیم.

  قرارداد و هزینه‌ها

  1قرارداد تولید محتوا چندماهه است؟
  ما حداقل میزان قرارداد را ۳ماهه پیشنهاد میکنیم و حداکثر میزان قرارداد یک ساله میباشد.
  2چقدر طول میکشد تا شروع کنیم؟
  اگر آماده‌اید که شروع کنیم، با یکی از کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. آن‌ها به شما کمک میکنند که بهترین برنامه اجرایی و پروپوزال برای شما آماده شود. در صورت تایید شما، قرارداد برای شما ارسال می‌شود و کمپین شما هر چه سریعتر شروع می‌شود.

  اعتماد

  1چگونه به ادزیرو اعتماد کنم؟
  وب سایت ادزیرو در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسای وب سایت، ادزیرو جزو ۷ هزار سایت برتر ایرانی نشون داده میشه که نشان از قدمت و محبوبیت ادزیرو میباشد؛ در عین حال شما با مراجعه به وب سایت whois.net و وارد کردن آدرس وب سایت ادزیرو میتونید به تمامی اطلاعات مربوط به مالک وب سایت دسترسی داشته باشید، ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی ما، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ادزیرو، هرگونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.
  2چرا نماد اعتماد الکترونیک ندارید؟
  از مدتی پیش سایت ای‌نماد، از ارائه‌ی نماد الکترونیک به تمامی وب سایت‌های فعال در زمینه‌ی تبلیغات و ارائه‌ی خدمات مربوط به سوشال مدیا خودداری کرده و در حال حاضر ما و تمامی همکارانمون در این زمینه از داشتن نماد الکترونیک بهره‌مند نیستیم و در صورتی که هر یک از همکاران نماد الکترونیک رو در وب سایتشون ارائه کردن؛ لطفا ابتدا از صحت حقیقی بودن نماد اطلاعات کسب کنید و پس از اون اقدام به همکاری نمایید.
  3امکان ملاقات حضوری هست؟
  بله. با تماس تلفنی یا از طریق فرم تماس با ما ، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و پذیرای حضور گرم شما در مجموعه ادزیرو خواهیم بود.

  آخرین مقالات و آموزش‌ها

  مشاوره رایگان
  Top
  من اینجام. سوالی داشتید؟
  سوالی داشتید؟
  واتس‌اپ کنید

  برای فرم همکاری

  پر کنید براتون فرم ایمیل میشه

  بیشترین سوالات پرسیده شده

  بعد از ثبت درخواست چه مراحلی طی می‌شود؟

  یک جلسه معارفه خواهیم داشت تا با همدیگه بیشتر آشنا بشیم و درک بهتری از سلایق  و انتظارات شما پیدا کنیم.

  بعد از جلسه معارفه چه اتفاقی میفته؟

  با توجه به اطلاعات دریافتی، شروع به طراحی یک پروپوزال اختصاصی برای دگرش برند شما می‌کنیم که معمولا ۲ الی ۴ هفته به طول می‌انجامد و طی یک جلسه آنلاین ارائه میشه. در صورت موافقت به همکاری، وارد فاز اجرا میشیم.

  یک پروژه‌ی طراحی برند چقدر زمان می‌بره؟

  مدت زمان انجام پروژه بسته به حجم کاری و بودجه‌ی شما ممکنه بین ۱ تا ۳ ماه زمان ببره. که به صورت دقیق در پروپوزال پرداخته میشه.

  چقدر زمان میبره تا کار شروع بشه؟

  ۷ روز بعد از تایید همکاری (آماده سازی منابع)

  نحوه‌ی پرداخت و هزینه ها چطوریه؟

  هزینه ها و نحوه‌ی پرداخت برای هر پ‍روژه بسته به نوع کار و انتخاب متخصص اون متفاوته. که در پروپوزال به صورت کامل توضیح داده میشه. هزینه‌ها حداقل از ۵ میلیون تومان برای یک پروژه‌ی یک ماهه شروع می‌شود.

  این سرویس برای چه کسانی مناسبه؟

  کسب‌وکارهایی که به بلوغ کافی از نظر اهداف و چشم‌انداز رسیدن، اهمیت طراحی اصولی برند رو درک کردن و قصد دارن پروژه‌ی طراحی برندشون رو به متخصص‌های حرفه‌ای این حوزه بسپارن.

  این سرویس برای چه کسانی مناسب نیست؟

  برای کسب و کارهایی که در مراحل اولیه شکل گیری هستن.

  ما چگونه به شما کمک می‌کنیم؟

  درک دقیق انتظارات کسب‌وکار از هویت بصری جدید
  گزینش دیزاینرها بر اساس تخصص، سرعت، تعهد
  هدایت و مدیریت پروژه در جهت رسیدن به اهداف پروژه

  پشتیبانی به چه صورت انجام میشه؟

  شما میتونید از پشتیبانی آنلاین داخل سایت استفاده کنید؛ هر موقع که پشتیبانان ما دسترسی پیدا کنند جوابگو شما خواهند بود. بعد از شروع پروژه هم مرحله به مرحله انجام با کارفرما در ارتباط خواهیم بود و اگر نیاز به پشتیبانی باشه با شماره پشتیبان مربوطه میتونید در ارتباط باشید.

  ضمانتی برای کیفیت کار وجود داره؟

  به تعریف کارفرما از کیفیت بستگی داره. نمونه کارها موجوده و در صورت پذیرفتن؛ کار شروع میشه، تمام تلاش ما هم اینه که بهترین و با کیفیت ترین دیزاینر نسبت به کار کارفرما انتخاب و هدایت بشه.

  نقش کارفرما تو مراحل انجام کار چیه؟

  کارفرما با ارائه اطلاعات لازم برای انجام پروژه، در خلق یک هویت بصری جدید به تیم کمک می کند.

  نقش سلیقه کارفرما توی کار چیه؟

  قبل از شروع کار، یک کانسپت در پروپوزال به کارفرما ارائه داده میشه و تا وقتی که اون کانسپت به تایید کارفرما برسه وظیفه ما اینه که کامل تر کنیمش. تیم هدایت ما تمام تلاشش اینه که بهترین طراحی، مناسب برند و ارزش‌هاش، پیرو کانسپت تایید شده انجام بشه، بدیهی هستش که بعد از تایید کانسپت، دست تیم ما در مراحل اجرای کار باید باز باشه تا این امر دست یافتنی بشه. بنابراین کارفرمایانی بهتره با ما کار کنن که نمیخوان سلیقه شخصیشون بر صلاح برندشون ارجحیت داشته باشه.

  چه خدماتی از طراحی برند را ارائه می‌دهید؟

  ملزومات یک طراحی برند از جمله هویت بصری و سبک شخصی، هویت عنصری، پالت رنگی کامل، ست اداری یا ست فضای مجازی ارائه داده میشه و تمامی این خدمات بنا به درخواست کارفرما شخصی سازی شده و قابلیت حذف و اضافه داره.