تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

خدمات تولید محتوا و مدیریت ادزیرو، برای کسب‌وکار شما "آکاهی از برند" "ارتباطات" و "افزایش بازدید" به ارمغان می‌آورد

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید: 
تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۹۸۰۲۱۵ 
تلگرام: ۰۹۳۶۶۸۳۷۶۸۶
[email protected]

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی چیست؟

تولید محتوا یکی از اساسی ترین المان‌های یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ است که برندها در سال، میلیون ها دلار در دنیا برای آن هزینه می‌کنند. وقتی که از محتوا به عنوان اهرم در استراتژی دیجیتال مارکتینگ  استفاده میکنید، به چند هدف دست پیدا میکنید.
 • افزایش ارتباط و تعامل با مخاطب
 • ماندگاری برند و محصولات در ذهن مخاطب
 • ایجاد وفاداری به برند
 • افزایش فروش از طریق ایجاد ارزش برای مخاطب

خدمات تولید محتوای ادزیرو


برنامه ریزی اصولی

تدوین استراتژی محتوا

تجهیزات کامل با اپراتور

عکاسی و تولید ویدئو

طراحی گرافیکی قدرتمند

گرافیک و تصویرسازی

توضیح

تیم تصویر در کنار شما


 

انواع خدمات تولید محتوای ادزیرو  

استراتژی تولید محتوا چیست و ادزیرو چگونه آن را تدوین میکند؟

استراتژی تولید محتوا به مدیریت تقریبا هر مدیای قابل لمسی میباشد که میسازیم: نوشتاری، بصری، قابل دانلود یا هرچیزی که فکرش را بکنید. یک قسمتی از برنامه بازاریابی یا Marketing Plan میباشد که به طور مداوم می‌گوید که شما چه کسی هستید و چه تخصصی را به صنعت خود اضافه میکنید.

تدوین یک استراتژی تولید محتوا، نیازمند شناخت دقیق جامعه هدف و ابزار ها و روش های رسیدن به این جامعه هدف در دنیای دیجیتال میباشد. ادزیرو با تحقیقات بازار اولیه و همفکری متخصصینش، یک استراتژی تولید محتوای همه‌جانبه برای شما تدوین میکند.


عکاسی و فیلمبرداری دقیقا به چه کارهایی گفته می‌شود و چرا به آن نیاز دارم؟

بگذارید حقیقت را به شما بگوییم. مهم نیست چقدر محصول شما خوب است! اگر بد به نظر برسد، هیچکس به آن علاقه‌ای نخواهد داشت. پس قدم اول، برای هر برندی این است که توجه‌ها را جلب کند. تصاویر استاندارد دقیقا همین کار را میکند. عکاسی حرفه‌ای از محصولات، این پیام را به مخاطبین شما میرساند که برند شما برایتان مهم است. این کار خیلی سریع اعتماد افراد را جلب میکند. درواقع، مردم تصمیم می‌گیرند که آیا تصاویر یک برند را دوست دارند یا نه و این فقط یک ثانیه زمان میبرد که زمانی‌ست که مغز نیاز دارد تا یک تصویر را پردازش کند.

ادزیرو با تیمی مجرب و با تجهیزاتی حرفه‌ای، تصاویر و ویدئوهایی حرفه‌ای از محصولات برند شما تهیه میکند که منجر به ترغیب افراد به خرید آن‌ها شود.


گرافیک و تصویرسازی شامل چه کارهایی می‌شود؟

با وجود تبلیغات بسیار زیاد برند های مختلف در اینترنت، تلوزیون، بلیبورد ها و هر رسانه دیگری که فکرش را بکنید، بسیار سخت است که محتوای خودتان را بیرون دهید و دیده شود. یک طراحی گرافیکی موثر به شما این امکان را میدهد تا بین این همه صدا نفود کنید و توجه مخاطب را جلب کنید. شما قادر خواهید بود تا یک پیام را از طریق تصاویر منتقل کنید و یک تجربه به مخاطب برسانید که برند شما را از کمپانی های متوسط دیگر، بالاتر میبرد.

خدمات طراحی گرافیکی ما، به شما کمک میکند که اولین تاثیری که برروی افراد و بازدید کنندگان جدید میگذارید، بهترین تاثیر ممکن باشد.


پوشش تصویری و خبری رویداد به چه صورت است و چگونه انجام می‌شود؟

تیم تصویر برداری ادزیرو در رویدادهای شما حاضر خواهد شد و تصویر برداری و فیلم برداری کامل از رویداد را به بهترین نحو انجام خواهد داد. این پوشش تصویری شامل عکاسی از اتفاقاتی که در رویداد می‌افتد، فیلبرداری از قسمت های مختلف یا ظبط کامل همایش و کلاس ها، مصاحبه با افرادی که در رویداد حاضر شده اند و ... خواهد شد.

رویداد شما، نباید محدود به ساعت برگزاری آن باشد بلکه باید مدت ها بعد نیز درباره‌ی رویداد شما صحبت شود. این کار با تیم تصویربرداری ادزیرو امکان پذیر میباشد.


 

شروع تولید محتوا

یک کلیک تا تمایر با رقبا فاصله داری

 

تولید محتوا و مدیریت حرفه‌ای

شروع از ۰۰۰,۰۰۰تومان

 • امکان انتخاب نوع تولید محتوا
 • امکاناتی مانند عکاسی، فیلمبرداری، موشن گرافی، گرافیک، انیمیشن و ...
 • مدیر حساب اختصاصی
 • شامل ویرایش و بازبینی رایگان
 

راهنمای جامع بازاریابی محتوایی

چرا لری پیج، موسس گوگل می‌گوید محتوا پادشاه است؟
این مقاله را رایگان دانلود کن

دریافت سریع و رایگان

سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده اند

اگر سوالی دارید قبلش اینجا رو بخونید. اگر جواب سوالتو پیدا نکردی با ما تماس بگیر

نتایج

1چه نتایجی را میتوانم انتظار داشته باشم؟
ما سه شاخص کلیدی عملکرد اصلی فالوور، نرخ تعامل و بازدید از وبسایت رو زیر نظر میگیریم. بررسی میکنیم که آیا این ۳ معیار در طولانی مدت روی فروش شما تاثیر میگذارند؟ شما به صورت ماهانه رشد این معیار ها را مشاهده خواهید کرد و ماهم پروسه را زیر نظر داریم تا ببینیم که این روند چگونه برای شما کار خواهد کرد.
2آیا باعث رشد فالوورهای من هم خواهد شد؟
افزایش فالوور به عوامل متفاوتی بستگی دارد. برای مثال شما اگر پکیج کامل تولید محتوای پیج اینستاگرام را تهیه کنید، بدون انجام تبلیغات و استفاده از روش های غیر استاندارد مانند ربات، رشد ۱۰۰ الی ۳۰۰ فالوور واقعی و علاقمند که ممکن است مشتری احتمالی شما باشند را تجربه خواهید کرد.
3روی ترافیک وبسایتم چه تاثیری دارد؟
اهداف سرویس های تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام، بر روی افزایش فالوور و درگیر کردن مخاطب با صفحه و محصولات شماست. به محض اینکه فالوورهای شما افزایش پیدا کند، احتمالا افزایش بازدید وبسایت را هم تجربه خواهید کرد. با این حال برای افزایش سریع تر ترافیک وبسایت، میتوانید از سرویس های تبلیغاتی ما استفاده نمایید و افراد را به وبسایتتان هدایت کنید.
4کی نتیجه کار را خواهم دید؟
اگر شما نتیجه را تعداد فالوور و نرخ تعامل پیج اینستاگرامتان در نظر بگیرید، در ۳۰ روز اول رشد این دو عامل را خواهید دید که این موارد در ماه های آتی نیز بیشتر خواهد شد. ما به مشتریانمان پیشنهاد میدهیم که این سرویس را به مدت ۶ الی ۱۲ ماه ادامه دهند تا بتوانند تاثیر بسیار زیادی روی نرخ تبدیل فالوورها به مشتری مشاهده کنند. این به این دلیل میباشد که تمرکز اصلی ما در این سرویس بر روی افزایش دنبال کنندگان برند شما و نرخ تعامل آنها با شماست. بنابراین اگر میخواید در کوتاه مدت به این هدف دست پیدا کنید، پیشنهاد میکنیم از سرویس های تبلیغاتی ما استفاده نمایید.

خدمات و نحوه کار با یکدیگر

1چه کسی روی پیج من کار میکند؟
به شما یک مدیر حساب/صفحه اختصاصی تعلق خواهد گرفت. این شخص در زمینه مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی تعلیم دیده است و احتمالا با مشتریانی با خدمات مشابه شما نیز تجربه کار دارد. این شخص درواقع ارتباط دهنده شما با ادزیرو میباشد و تمامی موارد و درخواست های شما از ادزیرو از طریق مدیر حساب اختصاصی شما انجام میپذیرد. هر مدیر حسابی که برای مشتریان اختصاص پیدا میکند، به یک مدیر ارشد گزارش خواهد داد که تمام مواردی که قرار است به شما ارائه شود را قبل از ارسال به شما، بررسی میکند. این کار برای اطمینان از این است که کاری با کیفیت بالا و بدون نقص تحویل شما داده شود.
2چگونه کسب و کارم را یاد میگیرید؟
ما با ارسال یک پرسشنامه، کسب و کار شما را یاد میگیریم. برای کامل کردن آن نیز، یک تماس تلفنی یا قرار ملاقات حضوری ترتیب داده خواهد شد که برروی این پرسشنامه به بحث و گفتگو میپردازیم. بعد از این تماس، ما تحقیقات بیشتری انجام خوایم داد تا یک استراتژی که مختص کسب‌وکار شماست را تدوین کنیم.
3چگونه محتوایی میسازید که به کسب‌وکار من بخورد؟
ما در پرسشنامه یاد میگیریم که شما چه ترجیحاتی برای محتوا دارید. در استراتژی که برای شما تدوین شده، دقیقا مشخص می کنیم که دور بین و مسیر محتوایی که برای کسب‌وکار شما در نظر گرفتیم کجاست. اگر این مسیر را تایید نمایید، ما شروع به تولید محتوا در یک تقویم محتوایی میکنیم. شما این فرصت را خواهید داشت تا قبل از انتشار این محتوا در شبکه اجتماعی، محتوا را با جزئیات کامل بررسی کنید.
4آیا من باید محتوایی برای شما تامین کنم؟
خیر، شما نیازی ندارید که محتوایی در اختیار ما قرار دهید. اگرچه اگر محتوایی دارید، خوشحال می‌شویم که از آن استفاده کنیم.
5چگونه فالوورهای من افزایش پیدا میکند؟
ما میتوانیم فالوورهای شما را از دو طریق ارگانیک و پولی افزایش دهیم. به صورت ارگانیک و طبیعی، ما چندین تکنیک بدون نیاز به بودجه تبلیغاتی روی صفحه شما پیاده سازی میکنیم. در صورتی که از روش پولی استفاده کنید، نیاز به بودجه تبلیغاتی خواهید داشت.
6آیا کامنت‌ها و دایرکت‌های پیج را جواب میدهید؟
بله، مدیر حساب شما، کامنت‌ها، پیام‌ها و نظرات پیج شما را بررسی میکند. اگر پاسخ سوال یا کامنت را ندانیم، برای دریافت باسخ به شما رجوع میکنیم.

قرارداد و هزینه‌ها

1قرارداد تولید محتوا چندماهه است؟
ما حداقل میزان قرارداد را ۳ماهه پیشنهاد میکنیم و حداکثر میزان قرارداد یک ساله میباشد.
2چقدر طول میکشد تا شروع کنیم؟
اگر آماده‌اید که شروع کنیم، با یکی از کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. آن‌ها به شما کمک میکنند که بهترین برنامه اجرایی و پروپوزال برای شما آماده شود. در صورت تایید شما، قرارداد برای شما ارسال می‌شود و کمپین شما هر چه سریعتر شروع می‌شود.

اعتماد

1چگونه به ادزیرو اعتماد کنم؟
وب سایت ادزیرو در ستاد ساماندهی فعالیت‌های اینترنتی ثبت شده و فعالیت آن زیر نظر این سازمان میباشد، طبق رتبه‌ی الکسای وب سایت، ادزیرو جزو ۷ هزار سایت برتر ایرانی نشون داده میشه که نشان از قدمت و محبوبیت ادزیرو میباشد؛ در عین حال شما با مراجعه به وب سایت whois.net و وارد کردن آدرس وب سایت ادزیرو میتونید به تمامی اطلاعات مربوط به مالک وب سایت دسترسی داشته باشید، ضمانت بازگشت وجه تنظیم شده برای مشتریان نیز دلیلی دیگر برای جلب رضایت خاطر شما عزیزان هست و نهایتا برای تحقیق و بررسی پیرامون فعالیت‌ها و کیفیت خدمات ما میتونید از طریق رزومه‌ی ما، با مشتریان مطرح ما ارتباط برقرار کنید و از تجربه‌ی همکاری با ادزیرو، هرگونه سوالی رو از این عزیزان بپرسید.
2چرا نماد اعتماد الکترونیک ندارید؟
از مدتی پیش سایت ای‌نماد، از ارائه‌ی نماد الکترونیک به تمامی وب سایت‌های فعال در زمینه‌ی تبلیغات و ارائه‌ی خدمات مربوط به سوشال مدیا خودداری کرده و در حال حاضر ما و تمامی همکارانمون در این زمینه از داشتن نماد الکترونیک بهره‌مند نیستیم و در صورتی که هر یک از همکاران نماد الکترونیک رو در وب سایتشون ارائه کردن؛ لطفا ابتدا از صحت حقیقی بودن نماد اطلاعات کسب کنید و پس از اون اقدام به همکاری نمایید.
3امکان ملاقات حضوری هست؟
بله. با تماس تلفنی یا از طریق فرم تماس با ما ، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و پذیرای حضور گرم شما در مجموعه ادزیرو خواهیم بود.
 • دلتابان یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های هواپیمایی ایران میباشد که به تورهای خارجی و لوکس معروف است. پس از افزایش نرخ ارز و افزایش تحریم‌ها، قیمت تورهای خارجی افزایش داشت و فقط افراد خاصی در جامعه می‌توانستند این تورها را تهیه کنند. پیدا کردن این افراد چالش بزرگی برای ما بود که باهمکاری با ادزیرو توانستیم طی چندین کمپین موفق، حتی تورهای گران چند ده میلیون تومانی در مدت زمان کوتاهی به فروش برسانیم. همکاری بسیار دلچسبی برای ما بود. موفق باشید.
  حسین بهرامی مقدم
  آژانس هواپیمایی دلتابان
 • پس از چندین سال فعالیت در بازار سنتی، اعتماد کردن به بازار دیجیتال برای ما بسیار سخت بود. اما با کمک و مشاوره‌ی ادزیرو، تونستیم فروش سنتی و رو به کاهش خودمون رو به فروش دیجیتال تغییر بدیم که امسال تغییر بزرگی برای ما محسوب میشد اما ازش سربلند بیرون اومدیم. ممنونیم از ادزیرو
  مرتضی حشمتی
  گروه موسسات اعزام
 • شفافیت تمام مراحل و قیمت‌های اعلامی ادزیرو، اولین دلیلی بود که مجذوب همکاری با این تیم شدم. اما به همینجا ختم نشد و راهنمایی‌های بسیار کاربردی و مفید را از بنده دریغ نکردند و در هر بار همکاری با این تیم قدرتمند، نکات و تجربیات جدید یاد گرفتیم. دلیل دیگر همکاری بنده با این مجموعه، گزارش دهی و تحلیل کمپین تبلیغاتی اجرا شده هست که باعث شد هر سری کمپین ما بهینه تر از قبل باشد و در نتیجه بازدهی بهتری دریافت کردیم.
  امیرسینا حکیمیان
  سرو سپه توانا
 • تسلط کامل کارشناسان ادزیرو به فضای تبلیغات آنلاین و تجربه‌ی بالای آن‌ها در استفاده از ابزار‌های دیجیتال، برای ما بسیار مفید بود و کمک کرد. باه راهنمایی‌های ادزیرو، قیف فروش ما بازطراحی شد و در کمپین‌های تبلیغاتی که در ۳ فاز مختلف طی ۶ ماه داشتیم، بهترین بازخورد و بازدهی را نسبت به همکاری های دیگرمان دریافت کردیم.
  علی قندی
  آفاطب
 • استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های صادقانه قبل از انجام تبلیغات، به ما کمک شایانی کرد تا کمپین تبلیغاتی موفق با نرخ ROI بسیار بالایی داشته باشیم. صمیمانه از تیم جوان ادزیرو سپاسگزارم.

  حمید صمیمی
  مدیر مارکتینگ راستانا

آخرین آموزش‌های اینستاگرامی

دی ۳۰, ۱۳۹۶

راه‌اندازی مسابقه تصویری برای تبلیغات در اینستاگرام

راه‌اندازی یه جشنواره تصویری در اینستاگرام یه راه جالب و آسون برای پروموت کردن و شناسوندن بیشتر بیزنستون هست. نه تنها باعث میشه بیشتر دیده بشید […]
مهر ۱, ۱۳۹۶

چرا آخرین بازدید اعضای کانالم غیر‌عادیه؟

دوستان سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه، امروز میخوایم به مشکلی اشاره کنیم که در سرویس‌های متعددی دیده شده و برای پاسخگویی به سوالی که ممکنه برای […]
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶

چگونه از واقعی بودن ممبر های کانال مطمئن شویم؟!

تشخیص ممبر واقعی از فیک بسیار راحت تر از قبل شده است. با قابلیت جدید تلگرام ، آمار دقیق ورود و خروج کاربران به کانالتان را […]
مشاوره رایگان
Top