اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest

اینستا لایکر | معرفی، دانلود، مزایا و معایب

برنامه لایک بگیر اینستاگرام

فهرست مطالب

همانطور که همه شما عزیزان از آن آگاهی دارید، یکی از برنامه‌هایی که مدت طولانی است در بین مردم محبوب شده است برنامه لایک اینستاگرام یا اینستا لایکر است. معمولا افرادی که فالوورهای کمی دارند و تمایل دارند که پیجشان از لایک و کامنت بیشتری برخوردار باشد از این نوع اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند. در این عنوان به بررسی راه‌های دانلود اپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام یا اینستا لایکر می‌پردازیم.

کافه بازار

کافه بازار یک استور معتبر و مرجع فارسی زبانی است که برای کاربران سیستم عامل اندروید طراحی شده است. برنامه لایک اینستاگرامی که در کافه بازار در دسترس شما عزیزان قرار می‌گیرد به زبان فارسی است.

نحوه عملکرد آن به این صورت است که شما پس از نصب برنامه لایک اینستاگرام و متصل کردن آن به حساب کاربریتان، اقدام به لایک کردن دیگر اکانت‌های موجود در این برنامه می‌کنید که خود از کاربران همین برنامه هستند.

با انجام این کار، اپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام به شما انتیاز می‌دهد. سپس می‌توانید از این امتیازها برای نمایش پست‌های خود استفاده کنید تا دیگر کاربران آن را لایک کنند.

دانلود برنامه لایک اینستاگرام از کافه بازار – لایک بگیر اینستاگرام

کافه بازار نسخه دیگری از اپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام را ارائه کرده است. نحوه عملکرد این اپلیکیشن مانند نسخه قبلی است. با این تفاوت که در این نسخه از برنامه لایک اینستاگرام قادر به ایجاد درخواست برای افزایش فالوور یا کامنت نیز هستید.

دانلود برنامه لایک اینستاگرام از کافه بازار – اینستا لایکر

مایکت – Myket

مایکت نیز یکی دیگر از استورهایی است که خدمات خود را به کاربران اندروید ارائه می‌دهد. شما عزیزان قادر به دانلود برنامه لایک اینستاگرام از وب سایت یا اپلیکیشن مایکت هستید. نسخه برنامه لایک اینستاگرام در مایکت نیز مشابه نسخه‌ای است که در کافه بازار ارائه شده است. شما می‌بایست از طریق لایک کردن اکانت‌های دیگر، امتیاز کسب کرده و با استفاده از این امتیازها برای پست‌های اینستاگرام خود لایک و کامنت سفارش دهید.

دانلود برنامه لایک اینستاگرام از مایکت – لایک بگیر اینستاگرام

مایکت نمونه‌ی دیگری از برنامه لایک اینستاگرام را به کاربران خود ارائه کرده است. در این نسخه شما نیازی به لایک کردن و کسب امتیاز ندارید. تنها لینک پستی که می‌خواهید برای آن لایک سفارش دهید را در برنامه وارد می‌کنید و پست شما تعداد زیادی لایک دریافت خواهد کرد. از آن جایی که این روند مشابه طرز کار ربات‌های اینستاگرامی است، استفاده زیاد از برنامه لایک اینستاگرام ممکن است در طولانی مدت به پیج شما آسیبب بزند.

دانلود برنامه لایک اینستاگرام از مایکت – cklike

پی سی افزار – p30afzar

در وب سایت p30afzar نیز می‌توانید اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود برای اندروید و کامپیوترهای خانگی یا لپ تاپ را دانلود و نصب کنید. این وب سایت نیز نسخه‌ای متفاوت از ایپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام را با نام Likes on Instagram، به کاربران خود ارائه کرده است که با دانلود و نصب آن می‌توانید آمار لایک پست‌های اینستاگرام خود را بالا ببرید.

دانلود اپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام از p30afzar – likes on instagram

سیب اپ – sibapp

سیب اپ یک وب سایت فارسی زبان است که اپلیکیشن‌های ios را به کاربران این سیستم عامل ارائه می‌کند. نسخه‌ی اپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام که این وب سایت ارائه می‌کند عملکردی مشابه نسخه‌های اندروید دارد. در این نسخه از اپلیکیشن برنامه لایک اینستاگرام نیز شما با لایک کردن پست‌های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران امتیازاتی را کسب می‌کنید و از این امتیازات برای افزایش لایک و کامنت پست‌های خود استفاده می‌کنید.

دانلود برنامه لایک اینستاگرام از سیب اپ – لایک بگیر اینستاگرام

در صورت تمایل به استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام، شما عزیزان با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات اینستاگرام، قادر به مشاهده هزینه تبلیغات اینستاگرام خواهید بود.

منبع: later

این مطلب رو با بقیه به اشتراک بذارید ;)

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest

شاید این مطالب هم براتون کاربردی باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.