معجزه تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات به روش استوری در اینستاگرام

طبق تحقیقات و مطالعات، حدود ۷۰٪ مردم، بعد از باز کردن اینستاگرام، اول استوری ها را چک میکنند و بعد به سراغ محتوای فید اینستاگرام میروند. بنابراین تبلیغات استوری اینستاگرام، سریع ترین راه رساندن پیاممان به مخاطبینمان هست.

تبلیغات اینستاگرام در استوری به چه صورت میباشد؟

پیج های بزرگ اینستاگرامی، در استوری هم تبلیغات میپذیرند. برای تبلیغات استوری شما نیاز به یک عکس یا ویدئو در سایز مخصوص استوری (1080px در 1920px) که ممکن است روی آن متنی مربوط به تبلیغ خود، دعوت به اقدام یا پیشنهاد ویژه شما نوشته شده باشد که حکم بنر تبلیغات اینستاگرام شما را دارد و آیدی پیج مربوطه دارید. ممکن است شما مایل باشید افراد به وبسایت یا کانال تلگرام شما هدایت شوند که میتوانید همزمان یک لینک هم برای تبلیغات استوری ارائه کنید. بنابراین ۲ آیتم بنر و آیدی الزامی و آیتم لینک اختیاری میباشد. این موارد را به ادمین پیج ارائه میکنید، هزینه تبلیغات را بر اساس تعداد بازدید پرداخت و تبلیغات شما اجرا خواهد شد.

تبلیغات استوری اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

  • افرادی که میخواهند پیام تبلیغاتیشان سریع به افراد برسد یا در مدت زمان کم نیاز به بازخورد مورد نظر نیاز دارند.
  • برای اجرای کمپین های اینستاگرامی و دعوت افراد به شرکت در مسابقات و کمپین ها مناسب میباشد.
  • برای دعوت افراد به فالو کردن صفحه شما و افزایش فالوور واقعی مناسب میباشد.
  • برای افزایش ورودی وبسایت با لینک دادن به وبسایت یا صفحه فرود مورد نظر مناسب میباشد.
  • برای هدایت افراد به کانال تلگرام مناسب میباشد.
  • برای افزایش آگاهی از برند مناسب میباشد.

اینستاسازان چگونه تبلیغات استوری را ارائه میکند؟

در اینستاسازان، ار طریق فرم ثبت سفارش،تعداد بازدید مورد نظر را مشخص میکیند، موارد مورد نیاز (بنر و آیدی پیج) را به ما رائه میکنید، بر اساس تعداد بازدید مبلغ را پرداخت میکنید. صفحات رزرو می شود و لیست آنها خدمت شما ارائه می شود. در صورت تایید شما، تبلیغات در روز و ساعت تعیین شده توسط خودتان در صفحات اجرا خواهد شد. در غیر اینصورت صفحات تغییر خواهند کرد و مجددا برای کسب تاییدیه با شما هماهنگ خواهیم شد.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام به روش استوری به چه صورت است؟

در اینستاسازان، شما به ازای هر هزار بازدید مبلغ ۷,۰۰۰ تومان پرداخت میکنید. حداقل میزان سفارش ۴۰ هزار بازدید میباشد یعنی حداقل مبلغ سفارش تبلیغات اینستاگرام به روش استوری، مبلغ ۲۸۰ هزارتومان میباشد.

نحوه آمارگیری و گزارش تبلیغات اینستاگرام استوری چگونه است؟

تعداد بازدید هر استوری در قسمت پایین سمت چپ استوری قابل مشاهده میباشد. در پایان تبلیغات اینستاگرام استوری شما، اسکرین شات تک تک صفحات منتشر کننده تبلیغات، از طریق تلگرام یا ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

مثال تبلیغات در اینستاگرام به روش استوری

برای مثال، مشتری ۴۰ هزار بازدید استوری نیاز دارد. (یعنی تبلیغات استوری در صفحات منتشر شود و تا زمانی که مجموعا ۴۰ هزار نفر تبلیغات را مشاهده نکنند، تبلیغات در صفحات باقی میماند.)

مثال عکس مشتری 👇👇:

آیدی پیج مشتری: @sahar_akkar

نمونه آمار تبلیغات استوری در یک پیج به مقدار ۴۰ هزار بازدید 👇👇:

برای ثبت سفارش تبلیغات استوری در اینستاگرام اینجا کلیک کنید